HAKKIMIZDA

Ev dört duvardan ibaret bir yapıyken biz onları yuva haline getiririz. İşte hayallerindeki yuvayı oluşturmak isteyenlerin ilk adresi olan Akyüz Mobilya 1997’den beri sektöründe kendini duyurmayı başarmış güçlü bir mobilya mağazasıdır. Evinizdeki huzuru, güveni ve mutluluğu yansıtmayı amaç edinen köklü firmamız, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle ile sizleri alıp hiç bilmediğiniz bir dünyaya götürecek. Bu dünyada siz renklerin ışıltısı ve ahengiyle büyülenirken Akyüz Mobilya’nın üstün hizmet kalitesinden çok memnun kalacaksınız. Evinizin bir odasındaymış gibi sizi rahat hissettirecek olan çalısanlarımız ve çalışma ortamımız ile mutluluğunuza giden yolculukta asla yalnız olmayacaksınız.

VİZYON

Teknolojik gelişmelerin günümüz dünyasında büyük önem kazanması ile mobilya sektöründe de güzel ilerleyişlerin yaşandığı bir döneme şahit olmaktayız. Bu dönem içerisinde Akyüz Mobilya olarak biz de sınırlarımızı asıyoruz. Kalite çıtamızı düşürmeden ürün çeşitliliğimizi arttırarak konforun şıklığa büründüğü mobilyalarımızı sizlerle buluşturuyor ve aynı zamanda sizler için özgün tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Mağazamıza ilk adımınız ile yeni bir keşfe çıkmanızı sağlarken bu keşifte sizlere ürünlerimiz, çözümlerimiz, dekorasyon fikirlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle destek olmaya devam ediyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörü yakından takip ederken şirket politikalarımıza uygun çıkarımlarımızla biz de her daim gelişmeye devam ediyoruz.

MİSYON

Bir hedefiniz varsa emek vermeden ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Kurulduğu günden bu yana sizleri mutlu etmeyi, en iyi hizmeti ve kaliteli ürünleri sunmayı kendine hedef edinen Akyüz Mobilya bulunduğu sektöre değer katarak her gün gelişmeye devam etmektedir. Kalitesinden ödün vermeden sizlere ürün yelpazesi yüksek ve özgün tasarımlar sunarak kendinize büyüleyici bir dünya kurmanızı sağlamaktadır. Çalışanlarını her zaman destekleyerek onları müşteri memnuniyeti konusunda eğitmekte ve böylece alacağınız hizmeti güzelleştirmektedir. Satış sonrası hizmetlerinde müşterilerinin yanında olan Akyüz Mobilya güvenli alışverişin ilk noktası olarak sektöründe adını altın harflerle yazdırmaktadır.