sonbahar konseptli salon dekorasyonu

Sonbahar Konseptli Salon Dekorasyonu Yapmak İçin Trendler 

Yerlere dökülen kızıl renkli yapraklar, sıcacık renkleriyle örülen kazaklarımız geri geldiğinde; sonbaharı hissederiz ve sonbahar konseptli salon dekorasyonu ile bu sıcaklığı evimize de taşırız. Bu mevsim, hareketliliğin aksine yavaş ve durağan bir dönemdir. Tam bu yoğunlukta, evimizi dinlendirici bir aa<wsetmosfere sokmamız gerekir. Yakalayacağınız atmosferi, sonbahar konseptli salon dekorasyonu ile sıcak bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. 

Devamını oku

Büyük Salon Dekorasyonunda Köşe Takımı Kullanım Önerileri 

Kurtarıcı özelliği bulunan, geniş ya da dar tüm evlerde kullanılabilecek olan köşe takımları için birçok köşe takımı kullanım önerileri vardır. Tarzınız ne olursa olsun, aradığınız her modeli bu koltuk tipinde bulabilirsiniz. Her ev tipine uyumlu olduğu için kolayca yaşam alanınıza dahil edebilir, şık ve kaliteli bir atmosfer katabilirsiniz.

Devamını oku

Siyah Yemek Odası Dekorasyonu

Siyah Yemek Odası Dekorasyonu İçin Hangi Dekoratifleri Kullanmalısınız?

Siyah yemek odası dekorasyonu yaparken yemek masası, sandalyeler, konsol, aydınlatma, aksesuarlar, duvar ve zemin renklerinin uyumu asaleti yansıtmalıdır. Her birinin tarzı, boyutu ve rengi hakkında özenli seçimler yapmak gerekir. Sizin için en güzel dekorasyon şıklığı ve konforu bir araya getiren tasarımlar olmalıdır.

Devamını oku

modern TV ünitesi

Modern TV Ünitesi Nasıl Seçilir?

Modern TV ünitesi, son yıllardaki teknolojik gelişmeler sonucunda evlerde yerlerini almış mobilyalardır. LCD televizyonun ve benzeri eşyaların daha konforlu kullanılması sağlayan önemli bir tamamlayıcıdır. Modern tarzlarıyla, renkleriyle, işlevsellikleriyle, kaliteleriyle çeşitli TV üniteleri bulunmaktadır. Bu yazımızda bu kadar çeşitlilik içinde nasıl seçim yapacağınızla ilgili ipuçları vereceğiz.

Devamını oku

Avangart yemek odası dekorasyonu

Lüksü Sofranıza Taşıyın! Avangart Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odaları, bir evin en özel alanlarının başında gelir. Bütün ailenin bir araya geldiği, misafirlerin ağırlandığı ve ihtişamlı sofraların kurulduğu bu alanda kullanılan mobilyaların da son derece gösterişli olması gerekir. Yemek odası dekorasyonu yapacağınız zaman tercih edebileceğiniz modellerin başında avangart mobilyalar geliyor. Peki, avangart mobilya nedir ve avangart yemek odası dekorasyonu nasıl yapılır?

Devamını oku

salon dekorasyon fikri

Klasik Şıklığı Bulmanızı Sağlayacak 5 Salon Dekorasyon Fikri

Evlerimizin en çok kullanılan alanları, salonlar olarak öne çıkar. Salonlarda yapılan küçük dekorasyon yenilikleri, şık bir yaşam alanına sahip olmanızı destekler. Modern görünümlü, ferah alanlarda yaşamak, yaşam kalitenizi gözle görülür şekilde arttırır. Salonlarınız diğer odalardan daha fazla göz önünde bulunduğundan, tasarımının da daha göz alıcı olması gerekir. 5 farklı salon dekorasyon fikri, bu alanda yardımcınız olur. Gelin sizin için derlediğimiz beş farklı dekorasyon fikri ile yaşama alanınızı nasıl daha şık ve estetik hale getirebileceğinizi inceleyelim.

Devamını oku