Koltuk Takımları

Koltuk takımları yaşam alanlarımızın en önemli parçalarıdır. Misafirlerimizi ağırladığımız salonumuzun dekorasyonunda en göze çarpan parça çoğu zaman koltuklarımız olur. Bu konuklarımıza tercihlerimizi yansıtmak için iyi bir fırsattır.

Koltuk takımı seçerken kumaş, renk, stil ve fonksiyonellik gibi özelliklere dikkat ederiz. Bazen hepsi bazen de birkaçı bizim için belirleyicidir. Tamamlayıcı parçaların uyum içerisinde olması açısından takımlar tercih sebebidir. Size uygun modeldeki koltuk ve diğer parçaları takım olarak satın alabilirsiniz. En büyük beklentiniz şık bir görünüm ise doğru adrestesiniz!

Koltuk takımı modelleri tarzınıza göre birçok seçeneği içinde barındırır. Modern, avangart, lüks ve klasik gibi. Seçim size ait!

Ürün yelpazemizde bulunan tüm oturma grubu modelleri evinize çok yakışacak!

Klasik & Avangart Koltuk Takımları

Klasik koltuk takımları risksiz ve her ev dekorasyonuna uyum sağlayacak niteliktedir. Avangart ise modern ve klasik tarzın birleşmesiyle ortaya çıkan bir tarz. Avangart koltuk takımları geçmişten esintiler taşırken günümüzün modern çizgisine de çok yakın. Bize nostaljiyi ve günümüz şıklığını aynı anda yaşatıyor.

Takımınız salonunuzun en gösterişli parçaları olacak. Bu yüzden dekorasyon tercihlerimizde diğer ögeleri uygun seçmek çok önemli. Desenli duvar kağıtları bu tarz ile birleştirildiğinde karmaşa yaratabilir. Sade duvarlar, koltuk takımınızın ihtişamını ön plana çıkarır.

Avangart koltuk takımı modellerimiz genel olarak altın ve gümüş detaylı ayak ve çerçeveler ile tamamlanır. Aksesuar seçimlerinizde bu detaylardan yola çıkabilirsiniz. Renk seçiminde açık renkli koltuk takımları evinizin daha ferah olmasını sağlayacaktır. Krem ve kahverengi tonları sıkça tercih edilir.

Avangart koltuk takımları koyu renkleri de taşıyabilir. Mor ve siyah bu anlamda en çok tercih edilen renklerdir. Kumaş seçimlerinizde koltuklarınızın tarzına uyum sağlayacak kadife ve süet kumaşları tercih edebilirsiniz. Kumaşlarınız detaylar ile birleştiğinde şık bir görünüme hazır olun!

Siz de evinizde aynı anda hem şıklık hem rahatlık hissini yaşamak istiyorsanız klasik ve avangart mobilya seçeneklerimize göz atabilirsiniz! Sizi showroomlarımıza da bekliyoruz!

Lüks Koltuk Takımları

Lüks koltuk takımları iddialı tasarımlarıyla bilinir. Yerleştirildiği andan itibaren salonunuzun havasını değiştirir. Zengin bir görünüm sunar. Misafirlerinizi ağırlarken gösterdiğiniz özeni koltuk seçiminde de göstermiş olursunuz. Klasik ama sıkıcı olmayan bir salon dekorasyonu için bu tarz doğru tercihtir.

Bu stilde yine büyük desenli duvar kağıtları koltuklarınızdan rol çalacak ve göz yoracaktır. Ancak asabileceğiniz şık çerçeveli tablolar boş duvarlarınıza çok yakışır. Perdeleriniz de koltuk takımınıza yakışacak kalitede olmalıdır. Pamuklu kumaşlardan yapılmış perdeler lüks salonunuza uygun olmaz. Kadife ve süet kumaşlı olanlar dekorasyonunuz için tamamlayıcıdır. Salonunuza ekleyebileceğiniz bir ayna görünümü daha da zenginleştirir. Aksesuar kategorimizden salonunuza uygun ayna modellerine ulaşabilirsiniz.

Lüks koltuk takımlarını en uygun fiyatlara alabilmek için bizimle iletişime geçin!

Modern Koltuk Takımları

Modern koltuk takımları son yıllarda en çok tercih edilen mobilyalar arasında yer alıyor. Günümüz dünyasında rahatlık ve şıklık beklentimizi karşılıyor. Aynı zamanda havalı görünümleriyle salon dekorasyonlarına çok yakışıyor. Birçok form ve renkte koltuk seçenekleri bulmamız mümkün.

Modern seçenekler birçok eve uyum sağlayabiliyor. Kumaş seçimleri kullanım kolaylığının yanı sıra rahatlığı da ön plana çıkarıyor. Gri renk tonları bu tarz salonlarda sıkça rastladığımız renkler. Bu renklere tamamlayıcı parçalar eklemek oldukça kolay.

Koltuk takımınızı hoş bir orta sehpa ile tamamlayın ve salonunuzda keyifli vakitler geçirin. Tercih edeceğiniz TV üniteniz sehpanızla uyum sağlamalı. Modern koltuk takımı kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.

Duvarlarda desen ve renk kullanmaktan çekinmenize gerek yok. Renk tercihleri salonunuza hareket katabilir. Farklı kumaşlardan yapılmış kırlentlerle koltuğunuzda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Berjerlerinizin renk tonları kırlentler için referans alınabilir. Sade tasarımlı perde ve aksesuar seçimleri ile modern tarzı salonunuzda hissedebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız kategorimizde aradığınız koltuk takımını bulacaksınız!

Köşe Takımları

Evimizde sıkça vakit geçirmeye başlamamız sebebiyle rahat ve kullanışlı koltuklar arayışındayız. Köşe takımı modelleri fonksiyonel yapılarıyla birçok ihtiyacımızı karşılıyor. Kumaşları ve depolama alanları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle küçük evlerde tercih edilen köşe koltuk modelleri birçok tarza hitap edecek düzeyde. Koltuğunuz konumlandırdığınız odaya bambaşka bir görünüm kazandırabilir.

Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımları salonlarda samimi ve sıcak bir ortam yaratıyor. Farklı renk seçenekleriyle salonunuzda hâkim olmasını istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Eklenen ahşap ayaklar sıcaklığı korumanıza yardımcı olur. Kumaşınızı kullanım kolaylığı sağlamasını dikkate alarak seçebilirsiniz. Duvarlarınıza monte edebileceğiniz duvar rafları tamamlayıcı bir stil yaratırken depolama alanı da kazandırır. Yine duvarlara eklenecek çıta tasarımları ile koltuğunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Koltuğunuzun her köşesinden orta sehpaya ulaşmak zor olabilir. Yan sehpalar ve zigon sehpalar hayat kurtarıcıdır. Aksesuar kategorimizde takımınıza uygun sehpalar bulabilirsiniz. Oturma alanını arttırmak için köşe takımınıza piyon ve puf ekleyebilirsiniz. Farklı renkte piyon seçimleri hoş bir hava yaratabilir. Pufunuzu yoğun geçen bir günden sonra ayak uzatmak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dekoratif bir sehpa görevi görecek şekilde konumlandırabilirsiniz.

Evinize çok yakışacak köşe koltuk takımı modellerimizi incelemek için koltuk takımları kategorimize göz atabilirsiniz!

132 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Alesta Koltuk Takımı

132.000,00 
Close

Rubi Koltuk Takımı

77.500,00 
Close

Sedra Köşe Takımı

56.250,00 
Close

Enzo Koltuk Takımı

116.000,00 
Close

Canyon Koltuk Takımı

108.000,00 
Close

Piano Koltuk Takımı

77.500,00 
Close

Hera Gold Koltuk Takımı

112.500,00 
Close

Versace Koltuk Takımı

125.000,00 
Close

Kumsal Koltuk Takımı

79.000,00 
Close

Star Koltuk Takımı

88.750,00 
Close

Ariana Köşe Takımı

49.000,00 
Close
Close

Ege Koltuk Takımı

93.400,00 
Close

Anka Koltuk Takımı

77.000,00 
Close

New Soho Koltuk Takımı

79.500,00 
Close

Grace Koltuk Takımı

84.500,00 
Close

Dante Koltuk Takımı

85.000,00 
Close

Maserati Koltuk Takımı

88.000,00 
Close

Floransa Koltuk Takımı

126.000,00 
Close

Victoria Koltuk Takımı

116.700,00