Mutfak Takımları Modelleri

Evinizin en önemli köşesinde iyi tasarlanmış mutfak takımları kullanmak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Yanı sıra mutfağınıza iyi bir görünüm de kazandırır. Çeşitli stillerde üretilmiş takımlar mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlarken mutfağınızın görünümünü zengin kılar.

Mutfağınızın özelliklerine ve zevkinize göre ister kare isterseniz de yuvarlak takımları tercih edebilirsiniz. Çoklu sandalyeler ile hem ailenizi hem de sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz takımlar mevcuttur.

Açılıp katlanabilir özelliklere sahip masa takımları ile alandan tasarruf etme fırsatına da sahip olursunuz. İşlevsel özellikleri ve farklı boyutları ile her mutfağa uyum sağlayabilirler. Mutfak masası takımları genel olarak mutfaklarınızın boyutları düşünülerek farklı ebatlarda tasarlanır.

Masa Sandalye Takımı

Mutfağınızın boyutuna ve dekorasyonuna uyum sağlayacak her tarz, farklı boyut ve stiller ortaya konulur. Dikdörtgen, kare, yuvarlak masa takımlarının arasından sizin için uygun olan takımı seçmeniz mümkündür.

Bununla birlikte katlanabilir, banklı ve puflu modelleri ile öne çıkan mutfak masa sandalye takımı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Mutfakların boyutlarına göre tasarlanmış takımlar, küçük mutfaklar için küçük ve kare şeklinde tasarlanmıştır. Bu tarz masalar daha çok 2’li ve 4’lü sandalyeler ile dizayn edilir.

Küçük mutfaklar için kullanılabilecek diğer bir tarz da katlanabilir masa tarzlarıdır.  Küçük mutfaklarda bu tarz takımları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dikdörtgen masalar ise daha çok geniş mutfaklar için tercih edilir. Bu masalarda 4’lü, 6’lı sandalyeler ile kullanılabilir. Geniş mutfağa ve geniş aileye sahipseniz bu tarz takımları kullanabilirsiniz.

İşlevsel özelliğe sahip yuvarlak masa sandalye takımları neredeyse her mutfakta kullanılabilir özelliğe sahiptir.  Dolayısıyla ilgi gören seçenekler arasındadır. Yuvarlak masa takımları kolay taşınabilir özelliğe sahip olmasıyla kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır.

Modern ve doğal bir görünüm için ağaç modellerinden üretilmiş yuvarlak masa çeşitleri tercih edilebilir. Bununla birlikte farklı maddelerden yapılmış modeller sıklıkla tercih edilir.

Masa takımlarının nerede kullanılacağı da önemli bir unsurdur. Çünkü iç mekanlar için kullanılacak olan masa takımları farklı fonksiyonel özellikler ile üretilmektedir.

Tarz Mutfaklar İçin Masa Takımı Modelleri

Yuvarlak masalar ise her boyuttaki mutfak için kullanılmaya müsaittir. Burada önemli olan masanın boyutudur.  Son yıllarda banklı mutfak masa sandalye takımları da trend haline gelmiştir. Bu takımlarda dar mutfaklar için oldukça uygundur.

Modern duruşlarıyla çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Rahatlığına düşkün olanlar tarafından tercih edilen puflu takımlar ise şık ve rahattır. Konfor severler için öncelikli tercihtir.

Sert masa takımları uzun süreli kullanımda bel ve sırt ağrısına neden olabilmektedir. Puflu masa takımları ise bu problemin önüne geçen seçeneklerden biri olarak görülmektedir. Kullanıcıların isteğine göre üretilen mutfak takımı modelleri modern ya da klasik çizgiler ile tüketicilerin beğenisine sunulur.

Vintage görünüm severler için ahşap masa takımı modelleri tercih ediliyor. Lüks ve modern görünüme sahip olmak isteyenler metal masa takımı tercihi yapmaktadır.

Modern Mutfaklar İçin Köşe Takımları

Sizleri her alanda tarz bir görünüme kavuşturacak mutfak köşe takımları farklı pek çok seçeneğe sahiptir. Farklı modelleri bir arada barındırması ile fonksiyonel avantaj ve tarz bir görünüm sunar.

Köşe takımlarını kullanmak istediğiniz alanı doğru belirlemek önemli bir detaydır. Mutfağınız için dilediğiniz ve evinize uygun tarzda köşe takımlarını sitemizden bulabilirsiniz.

Sandıklı olarak üretilmiş köşe takımları alan bakımından avantaj sağlar. Mutfağınızdaki fazla eşyaları rahatça saklayabileceğiniz bir alan elde edebilirsiniz. Ayrıca şık bir görünümü de sahip olursunuz. Mutfağı küçük olan ve saklama alanı az olan kullanıcılar için büyük bir avantaj olarak görülmektedir. Seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır.

Modern Mutfak Köşe Takımları

Mutfağınızın dekorasyonuna ve renk skalasına uygun köşe takımları seçmek önemlidir. Bununla birlikte mutfağınızın boyutu da büyük önem taşımaktadır. Küçük bir mutfağa sahipseniz daha küçük boyutta mutfak köşe masa takımı seçmelisiniz. Bu sizin için avantajlı bir seçim olacaktır.

Mutfağınızda vintage bir görünüm isterseniz ahşap mutfak köşe takımları tam size göre. İstediğiniz ahşap tonunu ve ağaç tipini seçerek istediğiniz vintage görünüme ulaşabilirsiniz. Ekstra oturma alanı sağlamak için ise puflu mutfak köşe takımlarını da tercih edebilirsiniz. Hem konforlu hem de işlevsel özelliğe sahip bu takımlar ilgi gören takımlar arasında yerini alıyor.

Pufları kullanmadığınız zaman masanızın altında muhafaza edebilirsiniz. Koltuk mutfak köşe takımları da bir diğer seçenek olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için iyi bir tercih olacak modeller arasındadır.

Mutfak Takımı Fiyatları

Mutfak takımı fiyatları birçok faktöre göre değişim gösterir. Markaya, ürünün tasarımında kullanılan malzemeye göre çeşitlerine ayrılır. Mutfak takımının içinde bulunan sandalye sayısına göre farklılık göstermektedir.

Bütçenize uygun mutfak takımlarını sitemizde bulabilirsiniz. Mutfak takımları her bütçeye uygun ve şık tasarımlarla kullanıcılara sunuluyor. Ahşap, metal, cam gibi farklı malzemelerden yapılmış masa takımlarını farklı renklerde bulabilirsiniz.

Rengarenk kumaşlar ile çeşitli desenlerde üretilen takımlar da mevcuttur. Farklı tasarımlarda kullanılan aksesuarlar sağlığa uygun olan malzemelerden üretilmiş olarak beğeninize sunuyoruz. Mutfak takımlarında şıklıktan çok işlevsellik ile ilgileniyorsanız, farklı fonksiyonel özelliğe sahip masa takımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 14

Yan paneli aç
Close

Rio Mutfak Seti

30.450,00 
Close

Monaco Meşe Mutfak Seti

26.600,00 
Close

Monaco Siyah Mutfak Seti

26.600,00 
Close

Monaco Ceviz Mutfak Seti

26.600,00 
Close

Lucca Ceviz Mutfak Seti

24.000,00 
Close

Vietnam Mutfak Seti

23.600,00 
Close

Ruby Mutfak Set

24.250,00 
Close

Petra Mutfak Seti

24.600,00 
Close

Dubai Mutfak Seti

22.800,00 
Close

Doha Mutfak Seti

16.500,00 
Close

Rimini Mutfak Seti

22.000,00 
Close

Indiana Mutfak Seti

24.500,00 
Close

Colorado Mutfak Seti

24.000,00 
Close

California Mutfak Seti

23.100,00