Modern Yatak Odası Takımları

Evimizin rahatlığı en çok önemsediğimiz yeri yatak odalarımız. Gece uykumuzu uyuduğumuz bu alanların rahat ve gözümüze hitap edecek biçimde olması çok önemli. Kumaşlardan dolap kapağı seçimlerine kadar her bir kriterin uygun olması gerekir. Görsel açıdan gözümüze hitap etmesi bize doyum yaşatır. Bu amaçla yatak odası takımları verdiği bütünlük hissiyle bizi rahat ettirir. Mutlu olduğumuz bir oda uyku kalitemiz üzerinde oldukça olumlu etkiler yaratır.

Klasik & Avangart Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımı seçiminde karar vermeniz gereken ilk şey hangi tarzda mobilyalar istediğiniz olmalıdır. Karar vermek için dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz. Lüks ve avangart yatak odası takımları gösteriş sevenler için uygun bir alternatif olacaktır. Yine gösterişli aydınlatma ve aksesuarlarla tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Klasik yatak odası takımları şık bir dekorasyona imza atmanızı sağlar. Minimal ve sade bir görünüm tercih edenler için modern yatak odası takımları oldukça uygundur. Detaylardan uzak mobilya tercih edin. Böylelikle yatak odanızda hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirirsiniz. Metal detaylı aydınlatma ve aksesuar seçimleri bu tarza uyum sağlar.

2021 Yatak Odası Modelleri

Yatak odanızın büyüklüğü ve şekli seçim yaparken göz önüne almanız gereken detaylardandır. Beğendiğiniz yatak odası modelleri odanızın büyüklüğüne uygun olmalıdır. Koyu renkli seçimler yapmak istiyorsanız odanızın yeterince geniş olduğundan emin olun. Aksi takdirde odanızda boğucu bir hava yaratacaktır.

Küçük odalar için açık renk tonlarında mobilyalar uygundur. Beyaz, krem gibi renkler tercih edebilirsiniz. Zeminle bir mobilyalar yerine ayaklı mobilyalar tercih edebilirsiniz. Küçük alanlarda depolama için bazalı mobilyalar tercih edebilirsiniz. Yuvarlatılmış mobilyalar odayı daha ferah hissettirir. Seçim öncesinde kâğıt üzerinde ölçülendirme yapabilirsiniz.

Renk de seçim aşamasında belirleyici bir kriterdir. Uyumu sağlamak için mobilyalar ve odadaki diğer ögelerde en fazla üç farklı renk tonu seçmelisiniz. Odanıza renk eklemek için duvar kağıtlarından da yararlanabilirsiniz. 2021 yatak odası modelleri ile tamamlayıcı bir bütün oluşturabilecek doğal taşları da tercih edebilirsiniz. Doğal taşlarla duvarlarınızı kaplayarak zengin bir görünüm elde edebilirsiniz. Öne çıkarmak istediğiniz tek bir duvarda kullanmaya dikkat edin. Vazo, biblo gibi aksesuarları dekorasyonunuza eklemeyi unutmayın. Doğru aydınlatmalarla odanızı aydınlatın.

Yatak Odası Fiyatları

Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli yatak odaları seçmeye dikkat edin. Yatak odası fiyatları seçeceğiniz takıma göre değişiklik gösterir. Sitemize göz atmayı unutmayın. Kampanyalı yatak odası takımları ile bütçe dostu bir seçim yapın!

Yatak Başlığı Seçimi

Modern yatak odası takımları size dekorasyonda kolaylık sağlar. Bununla birlikte yatak başlığınızı kendi zevkinizi göre de düzenleyebilirsiniz. Yatak başlığı seçerken karyolanızı göz önünde bulundurun. Karyola ölçüleri genel olarak standarttır. Yüksekliğine göre seçim yapılmalıdır. Takımınıza ait başlığı seçerseniz uyumlu olacaktır. Farklı bir başlık tercih ederseniz tarz olarak uyum sağlamasına dikkat edin.

Tarz dışında renk olarak da uyum sağlamalıdır. Farklı renkler kullanarak yatağınızı hareketlendirebilirsiniz. Ana renkler haricinde ara tonları da kullanabilirsiniz. Perde ve halı renkleri de göz önünde bulundurulabilir.

Kumaş seçerken toz alerjiniz varsa özel kumaşlar tercih edebilirsiniz. Ahşap başlıklar ve deri kumaşlar alerjinizi arttırmayacak kumaşlardır. Bu kumaşlar toz tutmaz ve kolay temizlenir.

Zamanla değişen zevkinizi de göz önünde bulundurarak sıkılmayacağınız renk, desen ve model seçimleri yapmalısınız.

Yatak Odası Gardırop Modelleri 

Evlerimizde bolca depolama alanına ihtiyaç duyarız. Büyük dolaplar tercih ederek bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ancak çok büyük dolaplar tercih ederek odanızı küçültmek istemezsiniz. Odanızın ölçülerine bağlı kalarak seçim yapmalısınız. Önceden dolabı yerleştireceğiniz alanı ölçerek seçim yapmanız daha kolay olacaktır.

Dar bir alana konumlandıracaksanız sürgülü kapaklı dolaplar tercih edin. Bu kapaklar öne doğru açılmadıkları için alanınızı daraltmayacaktır. Geniş bir alanınız varsa kapaklı dolaplar tercih edebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlar. Giysileriniz için uygun askı boyuna sahip olmasına dikkat edin. Uzun kıyafetleriniz için ayrılmış daha yüksek bir bölme içermelidir. Kıyafetler dışında depolayabileceğiniz ev tekstili ürünleri de olabilir. Yeterince çekmece ve rafa sahip olmalı. Eğer odada küçük bir alanınız varsa aynalı dolaplar seçebilirsiniz. Aynalar odanızı da olduğundan büyük gösterecektir. Kapak renklerini farklı seçerek alana hareket katabilirsiniz. Uyum yakalamakta zorlanırsanız takım olarak alabilirsiniz.

Aradığınız şık gardırop modellerini kendinize en uygun modern yatak odası modelleri arasında bulabilirsiniz. Yatak odası takımlarımıza göz atmayı unutmayın!

Komodinler

Komodinlerin birçok kullanım avantajı vardır. Başucu sürahilerini, okuduğunuz kitapları ve abajurlarınızı barındırır. Komodin seçiminde aynı tarzdan giderek bütünlüğü koruyabilirsiniz. Cesur seçimler de yapabilirsiniz. Küçük parçalar olduğundan çok fazla göze çarpmayacaktır.

Komodininizin ideal ölçülerde olması gerekir. Yüksekliği 65-70 cm, derinliği 60 cm kadar olmalıdır. Yükseklik için yatağınızı baz alabilirsiniz. Komodininiz yatağınızı en fazla 5 cm geçecek yükseklikte olmalı. Yatak ile duvar arasında da 5 cm kalmalıdır. Yatağınızı büyük tercih ettiyseniz komodininiz de büyük olmalıdır. Aksi takdirde komodinleriniz oda bütünlüğünü bozacaktır. Yatak odası takımları ise size komple set olarak uyumlu bir görünümü sunar. Yatak odanızda şık ve uyumlu bir görünüm için bütün takım seçimi yapmanız size hem fiyat hem de kullanışlılık açısından avantaj sağlayacaktır.

Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa komodinlerinizi çekmeceli modellerden tercih edin. Açık renk komodinler odanızın boğuk olmaması açısından iyi bir seçimdir. Yatak başlığınızla bir bütün gibi görünmesi için aynı rengi tercih edebilirsiniz.

Yatak odalarınıza çok yakışacak komodinleri yatak odası takımlarımızda bulabilirsiniz. Onlarca çeşit sizi bekliyor!

129 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Tornalı Yatak Odası

98.250,00 
Close

Lükens Yatak Odası

90.750,00 
Close

Prenses Yatak Odası

104.500,00 
Close

Kumsal Yatak Odası

53.820,00 
Close

Tutku Yatak Odası

59.930,00 
Close

Platin Yatak Odası

60.240,00 
Close

New Royal Yatak Odası

59.750,00 
Close
Close

Eva Yatak Odası

48.610,00 
Close
Close
Close

Stella Yatak Odası

52.970,00 
Close

Lana Yatak Odası

36.400,00 
Close

Vista Yatak Odası

40.070,00 
Close

Versace Yatak Odası

50.880,00 
Close

Lugano Yatak Odası

42.100,00 
Close

Veron Yatak Odası

43.650,00 
Close
Close
Close