Modern ve Şık Aksesuar Çeşitleri

Yaşadığımız alanı daha iyi bir görünüme kavuşturmak için aksesuarlara ihtiyaç duyarız. Salonunuzda ya da mutfağınızda kullanacağınız çeşitli aksesuarlar ile ortamda iyi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli fonksiyonel özellikleri ile de size kolaylık sağlar. Evinizin boyutuna ve tarzına uygun olarak tasarlanan aksesuarlar, aynı zamanda sizin ruhunuzu da yansıtır. Evinize farklı bir atmosfer katacak fonksiyonel aksesuar çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Ayna Modelleri

Birbirinden şık ayna modelleri ile tarzınızı yansıtacak dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Evinizin ihtiyacına uygun olarak tasarlanmış farklı birçok tarzdaki aynalar sitemizde mevcuttur. Evinizin istediğiniz her köşesinde rahatlıkla kullanabilmeye uygundur. Ahşap ya da metal olarak üretilmiş ayna çeşitlerini evinizdeki diğer aksesuarlara uygun olarak seçebilirsiniz.

Evinizde daha ferah ve geniş bir görünüm elde etmek için aynalardan yararlanabilirsiniz. Klasik, modern ya da vintage bir görünüme ayak uydurabilecek tarzda dekoratif ayna modelleri kullanıcıların beğenisine sunulur.

Evin temel aksesuarlarından olan neredeyse her gün kullanılan aynalar gerek banyolarda gerek salonlarda gerekse giyinme odalarında gözde aksesuarlardan biri olarak görülmektedir. Fonksiyonel bir özellik sunmasının yanı sıra şık tasarımları ile ev dekorasyonlarının tamamlayıcı bir parçasıdırlar. Aynalar, kullanıldıkları alana göre farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır.

Boy Aynaları

Görüntünüzü tam olarak yansıttığı için daha çok antrelerde ve giyinme odalarında kullanılır. Boy aynaları estetik bir görünüm sunuyor. Dikdörtgen ya da oval olarak tasarlanan boy aynası modelleri ayaklı yapıları ile değişkenlik gösterebiliyor. Ayaklı yapıları ile fonksiyonel bir özellik sunarlar. Boy aynalarının ayak kısımlarında farklı modellerde dergilik bölümleri de bulunabilmektedir. Bu aynalar daha çok antrelerde tercih edilmektedir. Dikdörtgen şeklinde dekore edilen boy anları çerçeve tasarımları değişkenlik gösteriyor. Bununla birlikte dikdörtgen şeklindeki boy aynası modelleri arasında duvara monte edilenleri de bulunmaktadır.

Aynalı Dresuarlar

Evinizin tarzına uygun olarak klasik, retro ya da modern tarzda aynalı dresuar modelleri de tercih seçenekleri arasında yerini almaktadır. Ortamı daha geniş gösterdiği için gözde modellerden biri olarak görülmektedir. Ahşap, metal ya da masif malzemeler kullanılarak üretilmiş dresuar aynalar şıklığın yanında işlevsel özellikler de sunar. Antrenizde ya da yatak odanızda kullandığınız dresuar ayna sayesinde makyajınızı yapabilir ya da dışarı çıkmadan önce nasıl göründüğünüze bakabilirsiniz. İşlevsel kolaylık sağlamak açısından çekmeceli modellerinden de yararlanabilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Askılıklar

Yaşam alanınızı organize etmenize yardımcı olacak askılık modelleri fonksiyonel ve şık tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Eşyalarınızı kolayca asabilmenizi sağlayan ürünler daha çok yatak odasında ve antrelerde kullanılmak için tercih ediliyor.

Farklı seçenekler ile sunulan askılıklarda ahşap askılık modelleri ile yaşam alanınıza uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak metal askılıklar da evinizde kolay bir kullanım sağlayacak seçenekler arasında yerini alıyor.

Geniş alanlarınız için tercih edebileceğiniz ayaklı askılık modelleri geniş bir alan sunması ile elbiselerinizi rahatlıkla asabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Böylece kıyafetlerinizin düzenli ve buruşmadan muhafaza edebilirsiniz.  İstediğiniz zaman rahatça ulaşma imkanı da sağlar. Ayrıca kapaklı kullanımları sayesinde kıyafetlerinizin tozlanmasının da önüne geçer. Devrilmez ve dayanıklı özellikleri sayesinde kıyafetlerinizi gönül rahatlığıyla asabilirsiniz. Bu özelliği ile kalabalık ailelerin kullanımı için ideal bir seçenek haline gelir.

Pratik Duvar Askılıkları

Dar yaşam alanlarına sahip kullanıcıların tercih edebileceği duvar askılık modelleri genel olarak ahşap ya da metal malzemeden üretilmiş askılık bölümlerinden oluşur. Her iki yanından uygun vidalar aracılığıyla duvarınıza monte ederek kullanabilirsiniz.

Bu ürünler matkap yardımı bile basit kurulum imkanı sunar. Duvara monte ederek kullanabileceğiniz askılık modelleri kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak farklı boyut seçenekleri ile üretilmiştir. 3’lü, 4’lü ve 5’li olarak kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yanıt vermek için farklı seçeneklerde üretilir.

Dar giriş alanlarına sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilen askılık modelleri daha çok ceketleri ve montları asmak için kullanılır. Daha fazla çengele sahip olan daha büyük modeller portmantoların yanında kullanılmak için de tercih edilebiliyor. Böylece küçük eşyalarınızı duvar askılıklarda muhafaza ederken büyük olan ayaklı askılıkları daha büyük eşyalarınız için kullanabilirsiniz. Farklı seçenekler sunan birçok askılık modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fark Yaratan Tasarımlarla Kitaplık Modelleri

Birbirinden çeşit model ile bireylerin yaşamında kaçınılmaz bir yere sahip olan kitaplıklar evinizin başköşesinde yerini alıyor. Farklı malzemelerde üretilmiş kitaplık modelleri birçok farklı tasarımlarla sitemizde mevcuttur.

Çeşitli geometrik şekillerde üretilmiş kitaplarla evinizde modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Klasik olarak kare ve dikdörtgen şeklinde üretilmiş olan kitaplıkların haricinde üçgen görünümlü kitaplıklar da tercih seçenekleri arasında bulunuyor.

Evinizin boyutları düşünülerek tasarlanmış olan ve fazla yer kaplamayan dekoratif kitaplık modelleri işlevsel özellikleri ile de her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Raf yüksekliği uzun olan kitaplıklar da tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Duvar rafı olarak kullanabileceğiniz bu ürünler hem kitaplarınızı koyabileceğiniz hem de farklı objelerle süsleyebileceğiniz bir alan sağlıyor. Şık bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla talep gören ürünler arasında yerini alıyor.

Duvara monte kitaplık modelleri dar alana sahip kullanıcılar için sıklıkla tercih edilir. Farklı malzemelerden üretilmekte ve evinizde koymak istediğiniz alana göre farklılık göstermektedir. Farklı seçeneklerde sunulan duvara monte kitaplıklar, her tarza hitap eder. Özellikle ahşap modeller kullanıcılar tarafından tercih edilen modeller arasındadır. Kolay kurulum seçenekleri ile pratik kullanım sunan kitaplık modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Evinizde Hoş Bir Görünüm Yaratacak Lambader Modelleri

Dinlendirici detaylar ile fonksiyonel özellikler sunan lambader modelleri yaşam alanınızda farklı bir atmosfer yaratmanızı sağlar. Çeşitli renk skalası ve tasarımları ile her tarza uygun tasarımlara sahiptir. Lambaderler evinizde kolayca uyum sağlayarak sizi en modern görünüme ulaştırır. Ortamı parlak ya da loş şekilde aydınlatarak yaşam alanınızda istediğiniz atmosfere sahip olabilirsiniz.

Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz aydınlatmalar daha çok salon ve yatak odası için tercih edilir. Hemen her alana derinlik katacak lambader çeşitleri üretildiği malzemeye göre farklılık gösterir. En önemli ve göze çarpan detay ise başlığıdır.

Başlıklar halat, kumaş, metal, PVC ya da camdan oluşan farklı malzemelerden üretilir. Böylece evinizde klasik, modern ya da retro görünüm yaratmak isteyen her kullanıcı için uygun seçenekler sunulur.

Cam başlıklardan oluşan lambaderleri tercih ederek evinizde daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Aydınlatması düşük olan evlerde avantaj sağlayan lambaderler şık bir çözüm imkanı sunar. Çeşitli renk skalasına sahip tasarım lambader modelleri evlerin vazgeçilmez aksesuarları olarak göze çarpmaktadır.

Modern Sehpa Modelleri

Yaşam alanınızın merkez aksesuarı olan sehpalar farklı stil, boyut, malzeme ve renkler ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Farklı şekillerde üretilmiş sehpalar küçük alanlarınız için iyi bir seçim olabilir. Kare, dikdörtgen, oval şeklindeki sehpaları evinizin ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Orta Sehpa Modelleri

Farklı tasarımlarıyla mobilyalarınızın güzelliğine güzellik katacak orta sehpa modelleri bunun yanında ihtiyaçlarınızı karşılayacak işlevsel özellikler de sunar. Yaşam alanlarınızın farklı boyutları düşünülerek tasarlanması ile her boyutta tercih edebileceğiniz seçenekleri bulunur.

Geniş bir alana sahipseniz büyük ve gösterişli orta sehpaları tercih edebilirsiniz. Sabit ayaklı kısımlarının yanı sıra tekerlekli olarak üretilen sehpalar kullanıcılar için ayrıca kullanım kolaylığı sağlar. İstediğiniz zaman yerini değiştirme fırsatı sunarak ulaşmak istediğiniz estetik görünümlere ulaşmanıza yardımcı olur.

Zigon Sehpa Modelleri

Dekoratif ve kullanışlı yapıya sahip zigon sehpa modelleri evlerin vazgeçilmez aksesuarı haline geldi. Evinizde hakim olan mobilya tarzınız, evinizin genişliği gibi pek çok unsur göz önüne alınarak üretilmektedir. Zigon sehpalar özellikle kalabalık evlerde tercih edilen ürünler arasındadır. Dar alana sahip kullanıcılar için katlanabilir özellikte olan zigon sehpalar ideal bir tercih olabilir. Çeşitli modellerdeki zigon sehpalara sitemizden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

TV Sehpası Modelleri

Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilen TV sehpası modelleri değişik tasarımlarla ve yeni nesil ihtiyaçlara cevap vermek için kullanıcıların beğenilerine sunuluyor. Malzeme türüne göre meşe ya da ceviz gibi ağaç türlerinden elde edilerek üretilen TV sehpaları farklı tarzlar için uygun bir kullanım sağlıyor. Kullanılacak olan bütün malzemeler evinizin boyutundaki ölçülere uygun olarak televizyon ve sehpanın üzerine konulacak diğer eşyaları deforme olmadan taşıyacak şekilde üretiliyor. Evinizde tarz yaratacak televizyon sehpası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Mutfak Rafları

Evinizin en önemli köşesi şüphesiz mutfağınızdır. Küçük büyük tüm malzemeleri mutfağımızda muhafaza etmeye çalışıp düzensiz bir görünüm yaratmamak için mutfak rafları imdadımıza yetişir. Mutfağınızda hakim olan görünüme uygun olarak seçeceğiniz mutfak rafları iyi bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Modeller isteğe göre şekillenebilir. Kullanılacak malzemeye göre ahşap dolaplar ile iri odun parçaları kullanılarak üretilen sunta raflar sizin tercihinize göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte paslanmaz ve metalden üretilen raflar da konforlu bir kullanım sağlar. Dekorasyonunuzun tamamlayıcı bir unsuru olarak göze çarpar.

Dar mutfaklar için tercih edilen kullanışlı mutfak rafları raf sayısı dikkate alınarak üretilir ve pek çok malzemeyi herhangi bir deforme olmadan taşıyabilir. Üzerine fincanlarınızı, tabaklarınızı ya da baharatlarınızı yerleştirmeye yarayacak geniş bir alana sahiptir. Mutfakta şıklığı yakalamak ve düzenli bir görünüm elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri sergileyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.  Aynı anda birçok ürünü sergileyebileceğiniz dekoratif mutfak rafları sitemizde sizleri bekliyor.

Temel Aksesuar: Sandalye

Evimizin olmazsa olmaz bir diğer ürünü sandalyelerimiz… Yaşam alanınızda bulunan sandalyelerin konforlu, şık ve sağlam olması önemli bir unsurdur. Kalabalık aileler için fazla oturma alanları olmazsa olmazdır. Bunun için sadece koltuklarınız yeterli gelmeyebilir. Koltuklarınızın yanına koyabileceğiniz şık sandalyeler hem evinizin mobilyaları ile bütünleşir. Hem de pratik bir kullanım sağlar.

Farklı pek çok özelliğe sahip sandalyelerde en önemli unsur fonksiyonel oluşudur. Geniş bir alana sahip olmayan kullanıcılar için katlanabilir sandalyeler kolaylık sağlar. Farklı renk skalasına sahip olan sandalyeler koltuklarınıza ve mobilyalarınıza rahatlıkla uyum sağlayabilir.

Özellikle salonunda yemek bölümü olmayan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Mutfak sandalye modelleri farklı renk skalası ve pratik kullanım kolaylığı ile mutfakların gözdesi haline gelmiştir. Çeşitli malzemelerden üretilen mutfak sandalyelerini mutfağınızın dekorasyonuna göre seçebilirsiniz.

Deri, kumaş ya da plastikten oluşan sandalyeler şık tasarımları ile mutfağınıza daha hoş bir görünüm kazandıracaktır. Sırt ve bel desteği sunan sandalyeler ekstra bir konfor sağlar. Temizlenmesi kolay kumaşlardan yapılmış mutfak sandalyeleri de özellikle evin sık sık kirlenen köşesi mutfaklarda sizin için pratik bir kullanım sağlar. Özel tasarımları ile konforlu ve fonksiyonel özellik sağlayan sandalye arayışında iseniz uygun fiyatlarla pek çok özellikte sandalyelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

66 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Elis Orta Sehpa (Komple)

24.000,00 
Close

Santana Yan Sehpa

9.500,00 
Close

Santana Orta Sehpa

31.000,00 
Close

Nova Orta Sehpa

13.000,00 
Close

Lena Orta Sehpa

13.500,00 
Close

Alesta Yan Sehpa

13.000,00 
Close

Piano Luxury Yan Sehpa

17.750,00 
Close

Piano Luxury Orta Sehpa

30.000,00 
Yer tutucu
Close

Deneme Ürünü

1,00 
Close

Canyon Yan Sehpa

8.000,00 
Close

Canyon Orta Sehpa

13.750,00 
Close

Hera Gold Yan Sehpa

13.250,00 
Close

Hera Gold Orta Sehpa

26.250,00 
Close

Versace Yan Sehpa

14.500,00 
Close

Versace Orta Sehpa

28.000,00 
Close

Kumsal Orta Sehpa

10.500,00 
Close

Star Orta Sehpa

8.000,00 
Close

Ege Orta Sehpa

10.700,00 
Close

Monza Orta Sehpa

13.800,00 
Close

Hera Orta Sehpa

11.300,00 
Close

Elen Orta Sehpa

14.100,00 
Close

Lizbon Yan Sehpa

11.000,00 
Close

Zümrüt Orta Sehpa

23.500,00 
Close

Zümrüt Yan Sehpa

14.100,00