Modern Genç Odaları

Çocukluktan gençlik dönemine geçişte oda değişimleri gündeme gelir. Çocuklar artık renkli odalarından sıkıldıklarından değiştirmek isterler. Oyuncakların toplanıp yerine bilgisayarlar ve kitapların geldiği dönemle birlikte başlar.  Artık odalarında yalnız kalmak ve kendilerine ait bir alanda vakit geçirmek isterler. Anne babaların fikrinden çok gençlerin fikirlerinin dinlendiği bir sürece girilir. Genç odası takımları bu süreçte imdadınıza yetişiyor.

Genç Odası Modelleri

Gençler odalarını kendi zevklerine göre döşemek ister. Bunu sağlamak için seçimleri onlar yapmalıdır. Anne babalar bazı konularda müdahil olabilir. Duvar renkleri, mobilya seçimleri konusunda gençlerin fikri alınmalıdır. Tabi ki gençlerin aklına gelmeyecek bazı detaylar da vardır. Depolama alanları gibi. Birçok eşyanın depolanacağı gardıroplar, bazalar, yatak altı çekmeceleri büyükler tarafından eklenir. Ancak model ve renk seçimi gençlere bırakılır.

Genç odası renkler ve desenler konusunda en cesur olunabilecek alanlardır. Canlı renklere yer verilebilir. Eşyalar ve duvar renklerinde birden fazla renk kullanılabilir. Duvar kağıtları ve posterlerle duvarlar süslenebilir. Tüm parçaların birbiriyle uyumlu olması için bir genç odası takımı tercih edilebilir. Ardından seçilen takıma göre perde ve halı seçilerek dekorasyonun sıkıcı kısmı tamamlanır. Eğlenceli kısımda gençlerin dokunuşları başlar.

Renk uyumu dekorasyonda büyük önem taşır. Halı ve perdeler ile odayı renklendirirken uyumu da yakalayabilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve modern görünümlü halılar genç odaları için uygundur. Halı seçimlerinde cesur olunabilir. Desen ve renkten kaçınmaya gerek yok! Perde seçiminde minimal olunmalı ve tek renkten gidilmelidir. Odadaki renkli eşya yoğunluğu düşünüldüğünde perdelerde sadelik en doğrusudur. Mekanizmalı perdeler tercih edilebilir.

En Güzel Genç Odaları

Genç odalarında çok büyük gardıroplara ihtiyaç duyulmaz. Orta boyutta bir dolap seçilebilir. Birçok raf ve askı alanı içeren dolaplar tercih sebebidir. Gençlerin odalarındaki kullanım alanını daraltmak istemeyiz. Gardırop içi düzenleyicilerle odanın bütün kalabalığını toplayabilirsiniz.

Genç kız odalarında mutlaka aynalı gardıroplar tercih edin. En çok ihtiyaç duyulacak ögedir. Takımınıza bir şifonyer ya da makyaj masası da eklemeniz gerekebilir. Genç odası takımı fiyatları eklenen bu parçalara göre değişiklik gösterebilir. Daha uygun fiyatlı bir seçim yapmak için ihtiyaç duymadığınız parçaları takımdan çıkarabilirsiniz. Kampanyalı fiyatları takip etmeyi unutmayın.

Gençleri odasından çıkarmayacak en güzel genç odaları için sayfamıza göz atın!

Çalışma Bölümü

Genç odalarının çalışma bölümünde mutlaka olması gereken iki eşya vardır; masa ve kitaplık. Masa çalışmak için yeterli büyüklükte olmalıdır. Üzeri kitaplıklı modeller depolama alanı açısından kullanışlıdır. Yine depolama alanı için çekmeceli masa modelleri tercih edilebilir. Siyah metal ayaklar gençler tarafından beğenilen bir detaydır. Takım seçerken buna dikkat edilebilir.

Alana eklenecek aksesuarlar buradaki siyah renkten ilham alınarak eklenebilir. Çalışma alanını hareketlendirmek için tasarımlı masa lambaları kullanabilirsiniz. Elbette seçtiğiniz genç odası modelleri size odayı dekore etmek açısından çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Sitemizde yer alan farklı modelleri ile çocuklarınız aradıkları dekorasyonu yaratabilirler.

Bu alana eklenecek duvar rafları ile çocuklar değer verdiği objeleri sergileyebilir. Farklı form ve şekilde birçok duvar rafı bulunmakta. Duvar rafları için aksesuar kategorimize bakabilirsiniz!

Kitaplığın büyüklüğü ihtiyaçlar dahilinde belirlenir. Fazla depolama alanına ihtiyaç varsa büyük kitaplıklar tercih edilir. Aynı zamanda kapalı bir bölme, çekmece de içermelidir. Çocuğunuzun ilgi alanları ile alakalı objeleri de kitaplıkta sergileyebilirsiniz. Modern tasarımlı kitaplık modelleri genç odalarına çok yakışır.

Genç Yatak Odası Modelleri

Gençler için yatak seçiminde tek ya da bir buçuk kişilik yataklar tercih edilebilir. İki çocuğunuz aynı odada kalıyorsa ranzalı modellere göz atabilirsiniz. Bu alandan da tasarruf etmenizi sağlar. Depolama alanı olarak kullanmak için yatak altı çekmeceli modelleri seçebilirsiniz. Bazalı yataklar da aynı işlevi görecektir. Raflı yatak başlıkları aksesuarla süslemek için idealdir. Sitemizdeki modern genç odası modelleri gençlerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Genç yatak odası seçimlerinde yatak bölümü oldukça kişiselleştirilebilir bir bölümdür. Yatak başlığı seçiminde minimal tasarımlar tercih edebilirsiniz. Yatağın olduğu duvarı renk ve desenlerle hareketlendirebilirsiniz. Yatağa eklenecek renkli kırlentler ve peluş yastıklar sıkıcı görünümden uzaklaştırır. Çocuğunuzun yatağı için eğlenceli nevresimler seçebilirsiniz. Nevresimlerin üzerine öylesine atılmış gibi duran yumuşak battaniyeler sıcacık bir görünüm yaratır. Yatak bölümünü peri aydınlatmalarla süsleyebilirsiniz.

Oturma Bölümü

Çocuklarınıza odalarında bir oturma bölümü yaratmak onları mutlu edecektir. Dinlenme anlarında vakit geçirebilirler. Arkadaşlarını ağırlayabilirler. Kitap okuyup müzik dinleyebilirler. Odanın bir köşesine küçük bir berjer yerleştirerek bu alanı yaratmak mümkün. Yer minderi, puf gibi parçalarla da oluşturulabilir. Oda bu alanı yaratmak için yeterli boyutta değilse daybed modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede yatağı koltuk görevi de görebilir.

Oturma alanını kitaplıklar, duvar rafları kullanarak işlevsel hale getirebilirsiniz. Kitap, dergi okuyabilecekleri bir alana sahip olurlar. Alanın duvarlarını farklı bir renge boyayarak ayrık gibi gösterebilirsiniz. Duvarda boyayacağınız alanı bir geometrik şekil olarak belirleyebilirsiniz. Desenli bir duvar kâğıdı ile alanı ayırabilirsiniz. Çerçeveler ve posterler ekleyebilirsiniz. Bu alanda yumuşak halı ve kilimler tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun çaldığı bir enstrümanı bu alanda konumlandırabilirsiniz. Küçük dokunuşlarla odanın içinde bambaşka bir alan yaratabilirsiniz! Aksesuar kategorimizdeki birçok öge size bu konuda yardımcı olacaktır.

Gösterilen sonuç sayısı: 22

Yan paneli aç
Close

Dream Ranza

34.750,00 
Close

Arven Ranza

18.100,00 
Close

Vega Ranza

23.000,00 
Close

Ege Bebek Odası

43.750,00 
Close

Arte Bebek Odası

60.550,00 
Close

Ege Çocuk Odası

38.850,00 
Close

Arte Çocuk Odası

49.700,00 
Close

Flexy Genç Odası

63.000,00 
Close

Rodi Genç Odası

47.000,00 
Close

Country Genç Odası

46.100,00 
Close

Talin Genç Odası

43.500,00 
Close

Flora Genç Odası

57.900,00 
Close

Opera Genç Odası

32.000,00 
Close

Polo Genç Odası

38.700,00 
Close

Enjoy Genç Odası

47.300,00 
Close

Loft Genç Odası

52.200,00 
Close

Arte Genç Odası

49.000,00 
Close

Mix Genç Odası

61.900,00 
Close

Ege Genç Odası

32.200,00 
Close

Dream Genç Odası

54.500,00 
Close

Pablo Genç Odası

46.700,00