Yemek Odaları

 

Misafirperverliğiyle bilinen bir coğrafyanın insanları olarak yemek odalarımız bizler için çok önemli. Konuklarınıza harika sofralar kuracağınız bu yaşam alanının onlara da kendimize de hoş gözükmesini isteriz. Siz de ister seçimlerinizle ahşabın sıcaklığını evinizde hissettirin. İster metal ayaklı modellerimizle modern ve lüks görünümü yakalayın.

Birçok tarz ve tasarımda yemek odası takımlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bütün ihtiyaçlarınızı tek bir takım ile bütçe dostu fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Takım olarak tercih etmiyorsanız parçaları ayrı ayrı alıp zevkinize göre bir yemek odası tasarlayabilirsiniz.

Yemek odaları tasarlarken çokça mesai harcadığımız alanlar arasındadır. Bazı yemek odalarından beklentimiz fonksiyonelliktir. Ama çoğu zaman güzel bir dekorasyonun parçaları olmalarını da bekleriz.

Hem beklentilerinize hem de tarzınıza göre yemek odalarınızı dekore ederken yanınızdayız. Salon yemek masası takımı seçiminde isterseniz koltuk takımınızla aynı tasarımı tercih edebilirsiniz. Salonunuz genel dekorasyonunda kolayca bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Tarz olarak aynı, renk ve form olarak farklı modeller de tercih edebilirsiniz. Eklektik tarzın büyüsü sizi bekliyor. Seçim sizin!

Klasik ve Avangart Yemek Odası Takımları

 

Avangart yemek odası takımları size modern takımların rahatlığını sunar. Klasik takımların ise ağır duruşunu sunar. Bu stil kültürümüz ve geleneklerimiz çerçevesinde şekillenir. Ülkemizde birçok evde karşılaşabileceğimiz bir tarzdır. Salonların bir parçası olan yemek odalarında dekorasyonun devamı olarak şık bir avangart takım tercih edilir.

Avangart yemek odası takımı ihtişamlı evlerin baş tacıdır. İddialı seçimler yapmayı sevenler için birçok model ve renkte yemek odaları bulunuyor. Detaylarıyla her bir parçası aksesuar gibi duran avangart yemek odası takımları evinize gösterişli bir kapı aralıyor.

Kendinizi ve misafirlerinizi sarayvari bir alanda ağırlıyor olacaksınız! Tercihini klasikten yana kullanmak isteyenler için de avangart takımlar güzel bir seçenek. Bir klasik yemek masası takımı ile evinizde nostalji rüzgarları estirebilirsiniz. Aynı zamanda günümüz modasını yakalayabilirsiniz.

Tamamlayıcı Parçalar

 

Avangart takımlarda tamamlayıcı parçaların seçimi büyük önem taşır. Sandalyeler ve konsolu genel olarak taçlı modellerle görürüz. Sandalye kumaşları kadife gibi gösterişli kumaşlardan tercih edilir. Modern bir sandalye seçimi avangart tarza uygun olamayacaktır.  Ancak sadece gösteriş değil ergonomi ve kullanım kolaylığı da vaat eder. Bu sayede hem şık ve göze çarpan bir yemek alanına hem de rahat vakit geçirebileceğiniz bir alana sahip olursunuz.

Tamamlayıcı parçaları ile evinizin başköşesini hak edecekler. Klasik avangart yemek odası seçeneklerimizi şimdi inceleyebilirsiniz.

Lüks Yemek Odası Takımları

 

Lüks kelimesi bize hep şaşaa ve iddiayı çağrıştırır. Ahlaki anlamda bazen bu kelime bize yanlış gelir. Ancak aslında lüks sadece bir tercih. Yalnızca paha ve gösteriş değildir. Bir müsriflik göstergesi de değildir. Misafirlerimizi karşıladığımız ve ikramlarımız ile şımarttığımız alanların onlara verdiğimiz değeri de yansıtması gerekir. Evinde düşünülmüş ve özel olarak tasarlanmış mobilyalar görmek herkesin hakkı!

Bir lüks yemek masası takımı ayna detaylarıyla kolayca dikkatinizi çekebilir. Kullanılan alana derinlik katar. Mekânı sıkıcılıktan uzaklaştırır. Metal ayak detayları da birçok takımda mevcuttur. Renk seçenekleri geniştir. Modernizmi de yemek odanıza kadar getirir. Lüks takımlar ile sunacağınız her yemeği bir restoranda yiyormuş hissini tadarsınız.

Tamamlayıcı Parçalar

 

Sandalye kumaş seçimleri lüks tasarımlarda tamamlayıcıdır. Yine tamamlayıcı parçalardan aynalı konsol ya da vitrinler vazgeçilmezdir. Takımınızın şıklığını tamamlar. Odanıza farklı bir hava getirirken kullanıcı ihtiyaçlarını da göz ardı etmiyoruz.

Bütün konsol modellerimiz aynı zamanda kullanışlı depolama alanları olarak tasarlandı. Aydınlatma seçimleri takımınızı daha da ön plana çıkaracaktır. Doğru seçimleri yapmak önemli.

Lüks yemek odası takımları ile sizin ve misafirlerinizin bulunmaktan keyif alacağı sofralar kurabilirsiniz!

Modern Yemek Odası Takımları

 

Ailece bir araya gelip keyifli sofralarda buluşmak en sevdiğimiz aktivitelerden. Yemek odalarımız bizi bir araya getiriyor. Herkesin kendini evinde hissetmesi için en önemli kıstasımız rahatlık olabiliyor. Bir modern yemek masası takımı bu ihtiyacımızı en iyi şekilde karşılayabilir. Minimal ve sade görünümleriyle evinizde karmaşadan uzak bir yemek alanı yaratabilirsiniz. Konforlu oturma alanları ve genişleme opsiyonuyla modern takımlarımız gönüllerinizde taht kuracak!

Tamamlayıcı Parçalar

 

Modern aynalı yemek odası takımı en çok tercih edilenlerdendir. Konsol üzerine yerleştirilmiş ayna odanıza bütünlük katıyor. Şık bir tercih olmasının yanı sıra çekmeceli modellere misafirleriniz için ayırdığınız yemek takımlarınızı kolaylıkla sığdırabilirsiniz.

Sandalyelerinizi silinebilir kumaşlardan seçerek yemek kazaları ile hemen başa çıkabilirsiniz. Genişleyen masalarla evinizde sevdiklerinizden oluşan kocaman bir grubu ağırlayabilirsiniz. Uzun sofralarda yemeklerin ve sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Doğru aydınlatma seçimleriyle bağımsız ve şık bir alan yaratabilirsiniz. Modern yemek odalarına modern aydınlatma seçimleri!

Modern tarz tercihlerinde siyah yemek masası takımı göze çarpıyor. Cesaret isteyen bir seçim olsa da şık ve farklı bir görünüm sunacağı kesin. Siyah bir takımı diğer mobilyalarınızla uydurmakta zorlanırsanız açık renk seçeneklerine göz atabilirsiniz. Gri ve krem tonları sıcaklıklarıyla ortamınızı daha samimi gösterir.

Modern yemek odası takımları ve fiyatları bütçenize dost olacak. Sizin için kaliteyi ve sağlamlığı ergonomi ile birleştirdik.  Yemek odası kategorimize mutlaka göz atın!

121 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Bianca Yemek Odası

58.758 
Close

Matera Yemek Odası

24.100 
Close

Active Yemek Odası

40% 12.190 7.313 
Close

Aida Yemek Odası

40% 17.046 10.224 
Close

Alesta Yemek Odası

38% 13.248 8.184 
Close

Alure Yemek Odası

40% 13.190 7.913 
Close

Aspendos Yemek Odası

38% 15.805 9.764 
Close

Black Gold Yemek Odası

40% 15.323 9.193 
Close

Boheme Yemek Odası

40% 17.425 10.454 
Close

Brest Yemek Odası

38% 11.969 7.394 
Close
Close

Camıla Yemek Odası

38% 14.593 9.015 
Close

Carmen Yemek Odası

40% 33.228 19.935 
Close

Diva Yemek Odası

40% 30.825 18.494 
Close

Elena Yemek Odası

38% 9.172 5.666 
Close

Estella Yemek Odası

38% 18.194 11.239 
Close

Fedora Yemek Odası

40% 15.696 9.416