Yemek Odaları

 

Misafirperverliğiyle bilinen bir coğrafyanın insanları olarak yemek odalarımız bizler için çok önemli. Konuklarınıza harika sofralar kuracağınız bu yaşam alanının onlara da kendimize de hoş gözükmesini isteriz. Siz de ister seçimlerinizle ahşabın sıcaklığını evinizde hissettirin. İster metal ayaklı modellerimizle modern ve lüks görünümü yakalayın.

Birçok tarz ve tasarımda yemek odası takımlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bütün ihtiyaçlarınızı tek bir takım ile bütçe dostu fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Takım olarak tercih etmiyorsanız parçaları ayrı ayrı alıp zevkinize göre bir yemek odası tasarlayabilirsiniz.

Yemek odaları tasarlarken çokça mesai harcadığımız alanlar arasındadır. Bazı yemek odalarından beklentimiz fonksiyonelliktir. Ama çoğu zaman güzel bir dekorasyonun parçaları olmalarını da bekleriz.

Hem beklentilerinize hem de tarzınıza göre yemek odalarınızı dekore ederken yanınızdayız. Salon yemek masası takımı seçiminde isterseniz koltuk takımınızla aynı tasarımı tercih edebilirsiniz. Salonunuz genel dekorasyonunda kolayca bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Tarz olarak aynı, renk ve form olarak farklı modeller de tercih edebilirsiniz. Eklektik tarzın büyüsü sizi bekliyor. Seçim sizin!

Klasik ve Avangart Yemek Odası Takımları

 

Avangart yemek odası takımları size modern takımların rahatlığını sunar. Klasik takımların ise ağır duruşunu sunar. Bu stil kültürümüz ve geleneklerimiz çerçevesinde şekillenir. Ülkemizde birçok evde karşılaşabileceğimiz bir tarzdır. Salonların bir parçası olan yemek odalarında dekorasyonun devamı olarak şık bir avangart takım tercih edilir.

Avangart yemek odası takımı ihtişamlı evlerin baş tacıdır. İddialı seçimler yapmayı sevenler için birçok model ve renkte yemek odaları bulunuyor. Detaylarıyla her bir parçası aksesuar gibi duran avangart yemek odası takımları evinize gösterişli bir kapı aralıyor.

Kendinizi ve misafirlerinizi sarayvari bir alanda ağırlıyor olacaksınız! Tercihini klasikten yana kullanmak isteyenler için de avangart takımlar güzel bir seçenek. Bir klasik yemek masası takımı ile evinizde nostalji rüzgarları estirebilirsiniz. Aynı zamanda günümüz modasını yakalayabilirsiniz.

Tamamlayıcı Parçalar

 

Avangart takımlarda tamamlayıcı parçaların seçimi büyük önem taşır. Sandalyeler ve konsolu genel olarak taçlı modellerle görürüz. Sandalye kumaşları kadife gibi gösterişli kumaşlardan tercih edilir. Modern bir sandalye seçimi avangart tarza uygun olamayacaktır.  Ancak sadece gösteriş değil ergonomi ve kullanım kolaylığı da vaat eder. Bu sayede hem şık ve göze çarpan bir yemek alanına hem de rahat vakit geçirebileceğiniz bir alana sahip olursunuz.

Tamamlayıcı parçaları ile evinizin başköşesini hak edecekler. Klasik avangart yemek odası seçeneklerimizi şimdi inceleyebilirsiniz.

Lüks Yemek Odası Takımları

 

Lüks kelimesi bize hep şaşaa ve iddiayı çağrıştırır. Ahlaki anlamda bazen bu kelime bize yanlış gelir. Ancak aslında lüks sadece bir tercih. Yalnızca paha ve gösteriş değildir. Bir müsriflik göstergesi de değildir. Misafirlerimizi karşıladığımız ve ikramlarımız ile şımarttığımız alanların onlara verdiğimiz değeri de yansıtması gerekir. Evinde düşünülmüş ve özel olarak tasarlanmış mobilyalar görmek herkesin hakkı!

Bir lüks yemek masası takımı ayna detaylarıyla kolayca dikkatinizi çekebilir. Kullanılan alana derinlik katar. Mekânı sıkıcılıktan uzaklaştırır. Metal ayak detayları da birçok takımda mevcuttur. Renk seçenekleri geniştir. Modernizmi de yemek odanıza kadar getirir. Lüks takımlar ile sunacağınız her yemeği bir restoranda yiyormuş hissini tadarsınız.

Tamamlayıcı Parçalar

 

Sandalye kumaş seçimleri lüks tasarımlarda tamamlayıcıdır. Yine tamamlayıcı parçalardan aynalı konsol ya da vitrinler vazgeçilmezdir. Takımınızın şıklığını tamamlar. Odanıza farklı bir hava getirirken kullanıcı ihtiyaçlarını da göz ardı etmiyoruz.

Bütün konsol modellerimiz aynı zamanda kullanışlı depolama alanları olarak tasarlandı. Aydınlatma seçimleri takımınızı daha da ön plana çıkaracaktır. Doğru seçimleri yapmak önemli.

Lüks yemek odası takımları ile sizin ve misafirlerinizin bulunmaktan keyif alacağı sofralar kurabilirsiniz!

Modern Yemek Odası Takımları

 

Ailece bir araya gelip keyifli sofralarda buluşmak en sevdiğimiz aktivitelerden. Yemek odalarımız bizi bir araya getiriyor. Herkesin kendini evinde hissetmesi için en önemli kıstasımız rahatlık olabiliyor. Bir modern yemek masası takımı bu ihtiyacımızı en iyi şekilde karşılayabilir. Minimal ve sade görünümleriyle evinizde karmaşadan uzak bir yemek alanı yaratabilirsiniz. Konforlu oturma alanları ve genişleme opsiyonuyla modern takımlarımız gönüllerinizde taht kuracak!

Tamamlayıcı Parçalar

 

Modern aynalı yemek odası takımı en çok tercih edilenlerdendir. Konsol üzerine yerleştirilmiş ayna odanıza bütünlük katıyor. Şık bir tercih olmasının yanı sıra çekmeceli modellere misafirleriniz için ayırdığınız yemek takımlarınızı kolaylıkla sığdırabilirsiniz.

Sandalyelerinizi silinebilir kumaşlardan seçerek yemek kazaları ile hemen başa çıkabilirsiniz. Genişleyen masalarla evinizde sevdiklerinizden oluşan kocaman bir grubu ağırlayabilirsiniz. Uzun sofralarda yemeklerin ve sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Doğru aydınlatma seçimleriyle bağımsız ve şık bir alan yaratabilirsiniz. Modern yemek odalarına modern aydınlatma seçimleri!

Modern tarz tercihlerinde siyah yemek masası takımı göze çarpıyor. Cesaret isteyen bir seçim olsa da şık ve farklı bir görünüm sunacağı kesin. Siyah bir takımı diğer mobilyalarınızla uydurmakta zorlanırsanız açık renk seçeneklerine göz atabilirsiniz. Gri ve krem tonları sıcaklıklarıyla ortamınızı daha samimi gösterir.

Modern yemek odası takımları ve fiyatları bütçenize dost olacak. Sizin için kaliteyi ve sağlamlığı ergonomi ile birleştirdik.  Yemek odası kategorimize mutlaka göz atın!

95 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Elis Yemek Odası

71.750,00 
Close

Santana Yemek Odası

190.000,00 
Close

İnci Yemek Odası

51.750,00 
Close

Nova Yemek Odası

95.500,00 
Close

Safir Yemek Odası

84.000,00 
Close

Piano Luxury Yemek Odası

185.000,00 
Close

Alesta Yemek Odası

143.250,00 
Close

Enzo Yemek Odası

114.000,00 
Close

Canyon Yemek Odası

100.500,00 
Close

Nirvana Yemek Odası

56.250,00 
Close
Close

Versace Yemek Odası

109.000,00 
Close

Lexus Yemek Odası

93.750,00 
Close

Kumsal Yemek Odası

85.500,00 
Close

Ege Yemek Odası

103.350,00 
Close

New Soho Yemek Odası

83.000,00 
Close

Grace Yemek Odası

77.000,00 
Close

Dante Yemek Odası

73.500,00 
Close

Hipnoz Yemek Odası

62.200,00 
Close

Maserati Yemek Odası

120.600,00 
Close

Maldiv Yemek Odası

75.500,00