Duvar Üniteleri

Duvar üniteleri dekoratif görünümleriyle yaşam alanlarını süslüyor. Aynı zamanda ünite için ayrılan duvarı fonksiyonel olarak kullanmayı sağlıyor. Televizyonların hoş gözükmeyen kablolarını saklıyor. Kitaplar için bir kitaplık görevi görüyor. Dekoratif eşyalar için güzel bir arka plan yaratıyor. Vitrin olarak kullanılıyor. Depolama alanları ile eşyalarımızın kalabalığını kamufle ediyor. Çok işlevli duvar ünitesi modelleri evler için vazgeçilmez birer parça!

TV üniteleri odada yer alan oturma grupları ve diğer eşyalarla bir bütünlük sağlamalı. Doğru konumlandırılmalı. Bütünlüğe uygun bir tarzda tercih edilmeli. Birçok tarz ve formda karşımıza çıkan tv ünitesi modelleri modern evlerde sıkça tercih ediliyor. Renk ve materyal seçimleri modern tarzı destekliyor. Sade renklerle tasarlanmış duvar üniteleri evlerin ışığını arttırıyor. Yerleştirilen dekoratif aksesuarlar ile tarz ön plana çıkarılıyor. Minimal ve huzurlu bir ortam yaratılıyor. Koyu renk tercihleri alışılmışın dışında bir görünüm sunuyor. Üniteyi odanın en önemli ögelerinden biri yapıyoruz. Renk seçiminiz tarzınızı yansıtacak!

Duvar üniteleri kategorimize göz atmayı unutmayın!

Modern Duvar Üniteleri

Modern duvar ünitesi modelleri evlerinizdeki modern tarza hoş bir katkı yapacak. Renk ve formları ile dekorasyonunuzda çeşitlilik ve bütünlük sağlayacak.

Duvar üniteleri modern tarza bağlı kalarak birçok tamamlayıcı ögeyi ekleyebileceğiniz eşyalar. Televizyona benzer boyutta çerçevelerle zengin bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ev sevdiğiniz fotoğraflarınızı bu özgün duvar üniteleri ile birleştirerek evinize karakteristik bir hava katabilirsiniz.

Modern kitaplıklı TV ünitesi seçerek kitaplarınızı depolayabilirsiniz. Konuklarınıza sergileyebilirsiniz. Kitapları renklerine göre sıralayarak hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Kitaplardan arta kalan alanlara küçük bitkiler yerleştirerek görünümü sıcaklaştırabilirsiniz. Ahşap dekorların sıcak havasını evinize taşımak için bu dokunuşu tercih edebilirsiniz. Eski görünümlü aksesuarlar ile rustik dokunuşlar yapabilirsiniz. Arka duvarını dekore etmek ünitenizi öne çıkaracaktır. Duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz. Kabartmalı modellerle hareket katabilirsiniz. Pastel renk tonları ya da iddialı bir renk seçimiyle sıkıcı bir görünümden kurtulabilirsiniz. Modern ve özgün tasarımlara sahip duvar üniteleri size bu fırsatları sunuyor.

Duvarınızın arkasını taş veya taş görünümlü materyallerle kaplayabilirsiniz. Tuğla görünümü tercih edilebilecek bir detay. Sadece yuvarlatılmış bir alanı boyayarak hoş bir zıtlık oluşturabilirsiniz. Pastel renkler bu uygulama için güzel bir seçim. Ünitenize ek olarak satın alabileceğiniz duvar rafları düzenli gözüken bir alan yaratmanıza yardımcı olur. Sadece içini değil etrafını da düzenleyebilirsiniz. Hoş aydınlatmalar, battaniye dolu sepetler ve bitkilerle modern görünümü destekleyin!

Modern ünite modelleri seçeneklerimize sitemizden ulaşabilirsiniz!

TV Üniteleri Modelleri

TV ünitesi modelleri modern, lüks, klasik, vintage gibi birçok tarzda ürün içerir. Evinizin dekorasyonuna göre tercihinizi yapabilirsiniz. Otuma gruplarınızın ayakları ile aynı materyallerden yapılmış üniteleri seçebilirsiniz. Çekmecelerin kulplarının da uyum sağlamasına dikkat edin. Zevkinize göre seçim yapabilmeniz için ürün yelpazemiz geniştir. Ayrıca TV üniteniz ile uyumlu koltuk takımı seçeneklerimize de göz atabilirsiniz!

Eviniz için uygun üniteyi seçerken duvara monte TV ünitesi modelleri birçok yönden en iyi seçenek olacaktır. Duvarın tamamını kaplayan panelleriyle ek bir duvar dekorasyonu gerektirmez. Televizyonunuzu monte ederek görmek istemediğiniz kabloları panelin arkasına gizleyebilirsiniz.

Fonksiyonel özellikleriyle TV üniteleri birçok fayda sağlar. Odanız küçük ölçülere sahipse minimal ve sade tasarımlı modeller tercih edebilirsiniz. Aksi odada karmaşıklığı arttıracaktır. Büyük bir oda için duvarı kaplayan modellerle alanı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Ancak ünitenizin odanızda doğru konumlandırılması çok önemlidir.

TV Ünitesi Nerede Konumlandırılır?

Ünitenizi konumlandıracağınız yer dekorasyonun bütünlüğü ve alanı doğru kullanmak için oldukça önemlidir. Yerleşim planı doğru yapılmalıdır. Dekorasyon stili ve alan büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Küçük odalarda daha küçük formda ve az eklentili duvar üniteleri tercih etmelisiniz. Bu üniteleri odanın en az kullanıma müsaade eden alanına yerleştirebilirsiniz. Büyük ünite tercihlerinde yine büyük bir duvarı kaplayacak şekilde yerleştirilebilir.

Televizyon ünitesi konumlandırılacağı yer açısından en önemli adım pencerelere bakmayan bir alan bulunmasıdır. Özellikle gündüz saatlerinde vuran güneş ışığı görüntü kalitesini etkileyebilir. Priz noktalarına yakın olması kötü kablo görünümünü en aza indirmenizi sağlar. Aynı zamanda modem gibi elektronik aletleri de kablolarıyla birlikte ünitenize gizleyebilirsiniz.

Çocuklu bir ev için TV ünitesi alırken daha çok yuvarlatılmış formda olanlar tercih edilebilir. Kesin köşeler çocuklar için tehlike oluşturabilir. Aynı zamanda raflı modellerde raflara ağır, zarar verebilecek materyaller konulmamalıdır. Düşme tehlikesine karşın daha hafif aksesuarlar tercih edin. TV ünitenizi keskin köşeli formda da tercih edebilirsiniz. Yuvarlatmak için yapışkanlı süngerlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede oyun anlarında keskin köşeler çocuklara zarar vermez.

Üniteleriniz birleşik ve büyük parçalardan oluşuyorsa mutlaka duvara sabitleyin. Taşıma, yerinden oynama durumlarına karşı koruyucu olacaktır. Aynı zamanda deprem gibi doğal afetlerde büyük tehlikelerin önüne geçecektir.

Duvar Üniteleri Fiyatları

Duvar ünitesi fiyatları seçeceğiniz yapım materyaline göre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda eklentiler fiyatı arttırabilir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede TV üniteleri uzun vadede hesaplı bir seçim olacaktır. Bunun için kaliteli üniteleri tercih etmelisiniz. Dekoratif açıdan güzel görünen uygun fiyatlı üniteler bulmak mümkün. Diğer eşyalarınız ile takım olarak alarak kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Uzun ömürlü ve dekoratif duvar ünitelerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar sizi bekliyor!

83 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Piano Luxury Tv Ünitesi

47.000,00 
Close

Enzo Tv Ünitesi

47.250,00 
Close

Canyon Tv Ünitesi

31.500,00 
Close

Gusto Modern Tv Ünitesi

16.500,00 
Close

Versace Tv Ünitesi

42.000,00 
Close

Kumsal Tv Ünitesi

24.000,00 
Close

Star Tv ünitesi

22.000,00 
Close

Ege Tv Ünitesi

52.850,00 
Close

New Soho Tv Ünitesi

28.500,00 
Close

Grace Tv Ünitesi

21.200,00 
Close

Dante Tv Ünitesi

16.500,00 
Close

Hipnoz Tv Ünitesi

16.150,00 
Close

Kleopatra Tv Sehpası

42.500,00 
Close

Maldiv Tv Ünitesi

23.000,00 
Close

Floransa Tv Ünitesi

124.400,00 
Close

Venedik Tv Ünitesi

13.500,00 
Close

Riva Luxury Tv Ünitesi

66.000,00 
Close

Victoria Tv Ünitesi

37.500,00