Kaliteli Uyku İçin Kaliteli Yataklar

 

Sağlığınız için iyi bir uyku şarttır. Sağlıklı bir uyku için de kaliteli yatak seçimi yapmalısınız. Çeşitli özelliklere sahip yataklar içerisinden kendinize en uygun olanı seçmek sizlerin elinde. Yatak seçimi oldukça önemlidir; çünkü iyi bir uyku için omurganız yeteri kadar desteklenmelidir. Aksi halde uyku kaliteniz düşer bu da sabahları bitkin uyunmanıza neden olur. Düşük uyku kalitesi uzun süre devam ederse bağışıklığınız düşebilir ve sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Sizlere sunduğumuz kalite garantisinde satın aldığınız yataklar, uyku kalitenizi arttırırken evinizin dekorasyonuyla da rahatça uyum sağlar.

Saatlerce uyuduğunuz halde yorgun bir şekilde uyanıyorsanız problem yatağınızdan kaynaklı olabilir. Omurganızı destekleyen yataklarda uyandığınızda kendinizi daha dinç hissedersiniz. Peki, neye göre yatak seçimi yapmalısınız? Seçiminizi uyku alışkanlıklarınıza göre yapmanız önemli bir unsurdur. Bununla birlikte vücut şekliniz ve yataktan beklentiniz de dikkat etmeniz gereken bir diğer unsurdur. Uzmanlara göre çok sert ya da çok yumuşak yataklar omurga sisteminizi olumsuz yönde etkiler.

Deliksiz Uykunun Anahtarı: Rahat Yatak Modelleri

 

Farklı talepleri karşılamak için farklı yatak modelleri kullanıcının beğenisini sunuluyor. Modellerimiz arasından en çok tercih edilenler ise yaylı yataklardır. Hem tek kişilik hem de çift kişilik modelleri bulunan yaylı yataklar her kullanıcının taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanıyor. En çok tercih edilen yaylı yatak çeşidi ise çift taraflı yaylı yataklardır. Bu yatakların bir yüzü yazlık diğer yüzü kışlık olup her iki tarafı da omurgayı destekler şekilde tasarlanmıştır.

Bel ve sırt ağrısı yaşayan kişiler için tercih edilmesi önerilen ortopedik yataklar özel yapısı sayesinde ağrı yaşayan kişilere daha kaliteli bir uyku sunar. Bu tür yataklarda yatak yüzeyinin vücudu kavraması ve yatağın içine gömülmemesi beklenir. Ayrıca yatağın en önemli özelliği vücut ağırlığının yatağa eşit bir şekilde dağılımıdır.

Kaliteli Uykunun Tadını Çıkartın

 

Farklı yatak seçenekleri arasında tek kişilik yatak modelleri ile hem dekorasyonunuzu tamamlayacak hem de kaliteli bir uykunun tadına varacaksınız. Farklı ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak gelişmiş özellikler ile üretilmiştir. Genellikle küçük odalar için tercih edilen bu yatak çeşidi sizlere avantaj sağlayacaktır.

Farklı boyut seçenekleri ile sizlere ferah ve zarif bir ortam sağlamaktadır. Mikrop ve bakteri barındırmaz özelliğe sahip olması ile de sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Kolayca taşınabilir özelliği bulunması da tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Modellerine göre değişen tek kişilik yatak fiyatları farklı özellikleri bir arada sunması ile farklı fiyat seçenekleri sunuyor.

Estetik Baza Modelleri

 

Fonksiyonel ve şık tasarımları ile çift kişilik baza eşyalarınızı saklayabileceğiniz ekstra bir alan sunuyor. Kullanmadığınız kişisel eşyalarınızı saklayabilme fırsatı sunan bazalar kullanışlı ve şık bir yatak odasına sahip olmanızı sağlıyor. Geniş iç hacme sahip olması ile yorgan, pike ya da yastıklarınızı düzenli olarak muhafaza edebilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri ile dekorasyonunuzu tamamlayacak baza başlıkları yatak odanız için önemli bir yer tutar. Çok sayıda model kullanılarak üretilen başlık ve baza modelleri, dayanıklı yapıdadır. Yıllarca sıkıntı yaşamadan kullanabilmenize olanak sağlar. Ayrıca baza başlık kullanımı hem yastıkların kullanımı kolaylaşıyor hem de kolay açılabilir olması ve geniş iç hacmi ile birçok eşyayı saklama fırsatı sunar.

Tüm bu özellikleri barındıran ürünlere sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Peki, yatak baza başlık seçiminde neye dikkat etmeliyiz? Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli faktör yatak boyutlarınızdır. Bununla birlikte seçeceğiniz ürünün malzeme kalitesine de dikkat etmelisiniz.

Şıklığınızı Ön Planda Tutacak Yatak Başlıkları

 

Yatağınıza şıklık katacak en önemli ürünlerden biri yatak başlığı olsa gerek. Odanızın atmosferini değiştirirken göz alıcı işçiliği ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Bugün pek çok farklı malzemeden yapılmış yatak başlıkları mevcuttur. Odanızın dekorasyonunuza göre seçebileceğiniz ahşap, metal ve kumaştan yapılmış başlıklar farklı stillerde tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Yatak odasında farklı bir tarz yaratmak isteyen tüketiciler için hazırlanabilen yatak başlıkları da ön plana çıkmaktadır.

Günümüzde daha çok rahat temizlenebilme ve kullanım kolaylığı sağlama açısından kumaş başlıklar ön plana çıkmaktadır. Bununla birlikte odasındaki ısıyı arttırmak isteyen ve başlığı duvara dayalı olarak kullanan tüketiciler için ahşap başlıklar iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor. Duvardan gelen soğuk havanın etkisini azaltan ahşap yatak başlıkları diğer başlıklara oranla daha iyi ısı sağlar.

Gösterişli tercihler yapanlardansanız çeşitli şekillerde süslenmiş yatak başlıklarını tercih edebilirsiniz. Diğer seçenek deri başlıklardır. Farklı tarzlarda üretilen yatak başlıklarının üzerini kaplayan kaliteli deri sayesinde şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yatak – Baza – Başlık Fiyatları

 

Tüketiciler için hem yatak hem de baza seçiminde konfor, şıklık, sağlığa uygun oluşu ve fiyat ön plana çıkmaktadır. Her kesimin ihtiyacına yönelik olarak üretilen baza başlık yatak fiyatları sitemizde mevcuttur.

Farklı işlevsel özelliklere sahip yataklar modern tasarımları ile her bütçeye uygun olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tasarımından üretim aşamasına kadar her süreçte yapılan testlerle tasarımların sağlıklı koşullarda üretilmesine özen gösterilmektedir. Kullanım açısından oldukça konforlu olan yatak fiyatları ortopedik oluşuna, tek kişilik ya da çift kişilik oluşuna göre değişiklik göstermektedir.

Yan paneli aç

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.