Düğün Paketleri

Yepyeni bir hayat ve yepyeni bir düzen her zaman kulağa hoş gelir. Kurduğunuz yeni düzende evinizi kendi tarzınıza göre dekore ederken tek tek mobilya seçmek için zamanınız olmayabilir. Bu süreçte birbirinden farklı düğün paketi sizlere yardımcı olacaktır. Kendi tarzınıza uygun olan paketi seçebilirsiniz. Ve evinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Bazı çiftlerin evlerinde, tarzlarına uygun kombin yaratma isteği farklı yerlerden aldığı mobilyalarla zor gelebilir. Bu çiftler için hazır olan paketlere yönelmek hem daha kolay hem de daha avantajlı olacaktır. Evlenme telaşı içine bir de ev dizme telaşı ortaya çıkar. Bu telaşı ikiye katlanan çiftler için mobilyalarını tek tek almak yerine paket içinde sunan birçok marka mevcut.

Yalnızca yeni evelenecek olan çiftler değil, evlerini yenilemek isteyen çiftler için de düğün paketleri iyi bir tercih olacaktır. Birbirinden tarz mobilyalar düğün paketlerinde birleşiyor. Hem yeni evli çiftler hem de evini yenilemek isteyenler yaşam alanlarına apayrı bir hava katabilirler.

Size ve Tarzınıza Uygun Düğün Paketleri

Düğün paketlerinin içinde başlıca bulunan ürünler ise; yatak odası, koltuk takımı ve beyaz eşya gibi farklı mobilya çeşitleridir. Sitemiz üzerinden farklı stillerde oluşturulan pek çok paket seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Bu paketlere tüketicilerin isteklerine ve fiyat beklentilerine göre farklı bir ürün çıkartılıp eklenebilir. Bu paketlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur evinizin büyüklüğüdür. Hem evinizin büyüklüğünü hem de kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurun. Bu ihtiyaçları karşılayacak düğün paketi mobilya seçimi yapmanız önemlidir.

Ayrı parçalar halinde seçtiğiniz mobilyalar evinizde her zaman uyum yakalayabilmenize izin vermeyebilir. Hele ki düğün telaşınız varsa…

Önemli olan fiyat ölçütüne takılmadan evinizi bir bütün olarak düşünüp buna göre bir paket seçimi yapmanızdır. Farklı seçeneklere sahip olan paketler her zevke ve her fiyata uygun olarak tasarlanmıştır.

Benzersiz Tasarımlara İmza Atın

Benzersiz tasarımlara sahip mobilya düğün paketleri uyumlu renklerle hazırlanır. Ayrıca renk uyumu kişinin isteğine bağlı olarak düz renk olarak tasarlanabilir. Bunu yanı sıra kullanıcının istediği renklerle de tasarlanabilir.

Böylece seçtiğiniz düğün paketleriyle evinizde modern bir atmosfer yaratabilirsiniz. Estetik ve lüks bir görünüm oluşturmanız kolaylaşabilmektedir. Gün geçtikçe farklılaşan tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile seçenekler giderek artıyor. Kullanıcılara kolaylık sağlaması düğün paketlerinin tercih edilebilirliğini arttıran unsurlardan bir olarak görülür.

Son model teknoloji ile üretilen evlilik paketi işlevsel tasarımları ile gözde haline gelmiş durumda. Hem yeni evlenecek çiftlerin hem de evini yenileyeceklerin ilk seçeneği haline geliyor.

Yaşam alanınızı en iyi görünüme kavuşturabilirsiniz. Bunun için birbirinden kaliteli ahşap ya da metal malzemeler ile şık kumaşlardan oluşan mobilya seçenekleri sitemiz üzerinden beğeninize sunulur. Evinize bambaşka bir atmosfer katacak yatak odası mobilyaları ve koltuk takımlarını da içinde bulunmaktadır.  Evlilik paketi mobilya seçenekleri arasından kendi tarzınıza uygun olanı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Dilediğiniz tarz kombinlerle dekorasyonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Full Paket İle Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Düğün paketleri, evinizin havasını değiştirecek farklı mobilya seçenekleri sunmaktadır. Bu paketler ile evinizde sade, canlı ya da lüks görünümü yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sizlere eşsiz fırsatlar sunuyoruz. Birinci sınıf full düğün paketleri ile yapacağınız tek şey nasıl bir stil yaratmak istediğinizdir.

Konforu, fonksiyonelliği ve şıklığı birlikte sunan seçenekler kullanıcılara geniş bir avantaj sağlıyor. Farklı fiyat aralıkları ile her bütçeye uygundur. Kullanıcılara günlerce farklı yerlerden mobilya aratmaması ile de gözde konuma ulaşıyor.

Üreticiler tarafından kaliteli olarak tasarlanmış düğün paketlerinin içerisinde bir evin ihtiyacı olan her şey mevcuttur. TV ünitesi, konsol, yatak odası, koltuk takımına kadar her şeyi kolayca bulabilirsiniz. Her şey dahil düğün paketleri ile birçok avantajı bir arada bulma fırsatına sahip olursunuz. Ürünlerin kalitesi kadar şıklığı da önemli bir faktördür. Birbirinden şık desenlerle üretilmiş son moda ürünler evinize güzellik katacak.

Birbirinden Farklı Çeyiz Setleri Modelleri

Çeyiz setleri, evlilik hazırlıkları yapan çiftlerle birlikte ailelerin de işini kolaylaştırır. Uygun fiyatlara gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Paketten pakete farklılık gösteren mobilya çeyiz seti yalnızca temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlerden oluşabilir.  Yanı sıra bol seçenek sunan paketler de mevcuttur.

Eşsiz seçenekler arasından ihtiyacınıza uygun olan setleri bulmanız kaçınılmaz. Sitemiz üzerinden fiyat kalite dengesine de dikkat ederek pek çok farklı ürüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca fiyat karşılaştırmaları yaparak bütçenize uygun olan ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Düğün paketi mobilyaları, birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Çizilme ve sürtünmeye dayanıklı, kolay temizlenebilme özelliğindedir. Anti bakteriyel özelliklere sahip ürünler farklı stillerle beğeninizi sunuluyor.

Düğün Paketleri Fiyatları

Düşükten yüksek fiyata doğru sıralayabileceğiniz farklı düğün paketleri sitemizde mevcuttur. Düğün paketleri avantajlı çok sayıda seçenek sunar. Yemek odası, koltuk takımı, beyaz eşya almak isteyen kullanıcılar için fırsat olarak görülüyor.

Düğün paketi almak isteyen kullanıcılar kendilerine uygun olan bir fiyat belirleyip farklı seçeneklerden yararlanabilir. Sitemiz üzerinden kaliteli ve en uygun düğün paketleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Ekonomik fiyatlar ile de birbirinden şık ve lüks mobilya modellerine ulaşabilirsiniz. Tek tek satın almak yerine düğün paketi almak daha avantajlıdır. Farklı kampanya seçenekleri ile kullanıcılara ekstra avantaj sunar.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Yan paneli aç
Close

Lexus Düğün Paketi

210.750,00 
Close

Dante Düğün Paketi

198.500,00 
Close

Atlas Düğün Paketi

184.000,00