Blog

Televizyonlara Odaklanmanızı Sağlayacak Duvar Ünitesi Modelleri

Odalarda severek kullanılan duvar ünitesi modelleri sayesinde hem estetik hem de kullanışlı köşeler ortaya çıkmaktadır. Yaşam alanlarını süsleyen bu mobilyalar fonksiyonel özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Televizyonların kablolarını gizleyerek ortaya daha hoş bir görünüm çıkaran üniteler, kitaplık görevi de görmektedir. Dekoratif eşyalarınız için sergi alanları oluşturan bu mobilyalar, vitrin olarak da kullanılabilmektedir. Depolama alanlarında eşyalarınızı saklayabilir ve kabalıklarından kurtulabilirsiniz. Bu ve bunun gibi pek çok işleve sahip olan duvar üniteleri aşağıda sizleri beklemektedir. Farklı renk ve desenlere sahip olan televizyon üniteleri sayesinde oturma odalarınızın enerjisini artırabilirsiniz. Aşağıdaki modellerin her biri 2022 yılının trend listesine girmiş üniteler arasından seçilmiştir.

Matera Duvar Ünitesi

Matera Duvar Ünitesi

Matera Duvar Ünitesi odanızda yer alan oturma gruplarınız ve diğer eşyalarınız ile kolayca uyum sağlamaktadır. Bu ünitenin doğru bir alana konumlandırılması oldukça önemlidir. Odanızın bütünlüğüne olumlu katkı sunacak bu model, pek çok açıdan idealdir. Hem renk hem de materyal seçimi açısından elverişli olan modelde modern tarz ön plandadır. Sade tasarımları sıradan renkler ile bir araya getiren model, televizyonunuza odaklanmanızı sağlayacaktır. Modelin minimal çizgileri huzurlu bir ortam yaratmaktadır. Bazı kısımlarında koyu renk geçişlere sahip olan ürün, alışılmışın dışında bir görünüm sunmaktadır. Üniteden yardım alarak oturma odanızı tam istediğiniz tarzda dekore edebilirsiniz. Ünitenin modern tarzı oturma gruplarınız üzerinde hoş bir etki yaratacaktır.

Active Duvar Ünitesi

Klasik tarzı bünyesinde barından Active Duvar Ünitesi sayesinde evlerinizi hoş ortamlara dönüştürebilirsiniz. Renkleri ve formları ile dekorasyonunuzda çeşitlilik oluşturacak bu ürün, odalarınıza iyi gelecektir. Klasik tarzın sınırları içerisinde gezinen bu model, farklı televizyon boyutlarına uyum sağlamaktadır.  Ünitede yer alan çerçeveler, zengin bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Bu çerçevelerin içlerine en çok hoşunuza giden fotoğrafları koyabilir ve her an görülmesini sağlayabilirsiniz. Evinize karakteristik bir aura kazandırmak konusunda uzman olan bu model, kitaplarınızı koyabileceğiniz alanlara sahiptir. Kitaplarınızı sergilemek amacı ile kitap raflarına koyabilirsiniz. Kitaplarınızı renk ya da boy sırasına göre dizebilir ve misafirleriniz için hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Mobilya üzerinde küçük bitkileri de kullanabilirsiniz.

Aida Duvar Ünitesi

Aida Duvar Ünitesi sizlere ahşabın doğal atmosferini yansıtmaktadır. Sıcak havası ile odalarınızı süsleyen bu ürün, estetik dokunuşlara ev sahipliği yapmaktadır. Eski görünümlü aksesuarlarınızı bu ünite üzerinde kullanarak otantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca rustik tarz için de eskitilmiş çerçevelerden yararlanabilirsiniz. Arka duvarınızı duvar ünitenize göre monte ederek hoş bir görünüm oluşturabilirsiniz. Aida modelinde kabartmalı modeller ile dinamik bir ritim söz konusudur. Pastel tonları, iddialı renklerden daha hoş bir görünüm ortaya koymaktadır. Modern tasarım söz konusu olduğunda akla gelen bu ünite, odalarınıza yeni bir solu katacaktır.

Alesta Duvar Ünitesi

Odalarınızın taş ya da taş görünümlü bir ürün ile donatılmasını ister iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz. Alesta Duvar Ünitesi tuğla görünümüne sahip detaylar içermektedir. Üründe yer alan pastel tonlar, sizi kendisine hayran bırakacaktır. Belli bir alanda bir renk, diğer alanlarda ise başka bir rengin kullanıldığı bu ünitede hoş bir zıtlık söz konusudur. Bu duvar ünitesinde yer alan raflar ile odalarınızda düzenli görünen alanlar oluşturabilirsiniz. Ünitenin kapaklı ve içi görünmeyen alanları da bulunmaktadır. Bu alanlarda görünmesini istemediğiniz ürünleri kullanabilirsiniz.

Alure Duvar Ünitesi

Alure Duvar Ünitesi

Alure Duvar Ünitesi ile modern, klasik ve bintage bir tarzları bir arada elde edebilirsiniz. Ev dekorasyonunda tercih edilen bu ürün oturma gruplarınıza da uyum sağlamaktadır. Çeşitli materyaller ile çevrelenen ürün, çekmece kulplarında sarı renge yer vermiştir. Duvar renklerinize uyum sağlayacak bu model sayesinde ek bir duvar dekorasyonu gerekmemektedir. Duvar ünitenizin arka kısmına televizyon kablolarınızı gizleyebilirsiniz. Bu sayede istemediğiniz kötü görünümlerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Ares Duvar Ünitesi

Ares Duvar Ünitesi sadeliğin ritmi ile hareket etmektedir. Ünitenin hem al hem de üst kısmında beyaz renkler bulunmaktadır. Üst modül, 3 raftan oluşmaktadır. Bu rafları kitaplarınız ile donatabilirsiniz. Arzu ederseniz raflara ufak biblolar da yerleştirebilirsiniz. Duvar ünitesinde gold ve silver detaylar yer almaktadır. Bu detaylar oturma odanıza ışıltı katacaktır. Duvar ünitesinde yer alan kapalı raflara küçük eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir