Blog

Odalarınızı Güzel Gösterecek 6 Farklı Oturma Grubu Modeli

Odalarınızı Güzel Gösterecek 6 Farklı Oturma Grubu Modeli

Salonlar ve oturma odaları, duvar renklerinden yer döşemelerine kadar pek çok farklı detayla kaplanmaktadır. Bu detaylar arasında oturma grupları da yer almaktadır. Özgün oturma grupları ile donatılan odalar eşsiz bir güzelliğe sahip olmaktadır. Odalar için en ideal oturma grupları seçilir iken odadaki bazı kriterlere dikkat edilmelidir. Örneğin odada kullanılan diğer eşyaların rengi ile oturma grupları benzer olmalıdır. Aşağıda odalarınıza uyacak oturma grupları ile ilgili bazı örneklere yer verilmiştir. Bu örnekleri ön planda tutarak odalarınızın dekorasyonunu yapabilirsiniz. Oturma odası örnekleri, 2022 yılına ait güncel modeller arasından derlenmiştir. Bu sayede bu modelleri kullanarak 2022’de ön plana çıkan tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Palermo Oturma Grubu

Palermo Oturma Grubu

Palermo Oturma Grubu geleneksel çağı yeniçağa uyarlayarak elde edilmiştir. Modelde hem altın varaklar hem de oymalar yer almaktadır. Doksanlarda ön plana çıkan desenlerin yeniden kullanılması, ürüne hayat vermektedir. Oturma grubunda bulunan berjer, oldukça şık dekore edilmiş bir mobilyadır. Dinlenme amacı ile berjeri kullanabilir ve rahat minderlerinden yararlanabilirsiniz. Berjerin kol koyma kısımlarında sünger kullanılmamış olup tamamen altın renk ile kaplanmıştır. Oturma grubunun baş konan kısmı ile ayak kısımları kapitone detaylar ile süslenmiştir. Modelin genel kumaş rengi kahve tonundadır. Bu tonu ahşap döşemeler ile kaplı olan odalarınızda kullanabilirsiniz. Modelde yer verilen yuvarlak yastıklar, otantik bir görünümün habercisidir.

Zümrüt Koltuk Takımı

Zümrüt Koltuk Takımı bütünü ile zümrüt yeşiliyle donatılmıştır. Takım içerisinde yan sehpadan kanepeye orta sehpadan berjere kadar farklı mobilyalar kullanılmaktadır. Kadife kumaş ile kaplı olan bu ürün, kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Ürünü kullanır iken kadifeden dolayı yumuşacık bir his alırsınız. Ürünün ayak kısımlarında ve köşelerinde altın minimal çizgilere yer verilmiştir. Ürünün bir kanepesi diğer mobilyalardan daha açık bir yeşile sahiptir. Üründe yer alan her bir mobilya, yüksek ayaklarla donatılmıştır. Bu sayede döşemelerin temizliği konusunda zorlanmazsınız. Orta sehpa oldukça geniş hacimli olup içerisinde hem kare hem de yuvarlak şekiller barındırmaktadır. Yan sehpa ise hem dar hem de uzundur. Eğer zümrüt renginin ihtişamını odalarınıza taşımak istiyor iseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

Alesta Koltuk Takımı

Alesta Koltuk Takımı içerisinde kullanılan mobilyaların kumaşı mavi ve beyaz ile donatılmıştır. Takım içerisinde yer alan iki adet berjerin sırt detayları baklava desenlerine sahiptir. Bu nedenle berjere yaslandığınızda sırtınız ağrımamaktadır. Model içerisinde bir adet ikili bir adet de tekli kanepelere yer verilmiştir. İkili kanepenin kol koyma kısımları sünger ile kaplanmıştır. Bu sayede kolunuzu rahat ettirmektedir. Üçlü kanepenin ise kenar kısımlarında altın renk söz konusudur ve metal ile kaplanmıştır.

Aras Koltuk Takımı

Aras Koltuk Takımı sayesinde evinizde hem rahat hem de estetik bir alan yaratabilirsiniz. Aile bireylerinizle ya da misafirleriniz ile sosyalleşmenizi sağlayacak bu model, saray mobilyalarından esinlenerek tasarlanmıştır. Koltuk takımı içerisinde bir adet üçlü kanepeye, bir adet berjere ve bir adet de yan sehpaya yer verilmiştir. Bebe mavisi tonunda üretilen bu mobilyada altın varaklar kullanılmıştır. Takımda yer alan mobilyaların süngerleri ekstra rahattır. Klasik stil ile modern stili başarılı bir şekilde buluşturan model, solanlarınıza iyi gelecektir.

Armada Koltuk Takımı

Armada Koltuk Takımı

Armada Koltuk Takımı kahve tonları ile özellikle geniş odalarınızı doldurmaktadır. Hem koyu kahvenin hem de açık kahvenin yer verildiği bu takımda, uzun mobilyalar bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle geniş ailelerin tercihidir. Klasik stili abartılı olmayan oyma figürler ile donatan bu takım, dikkatleri üzerine çekmektedir. Takımda kullanılan ayaklar yere yakın olarak üretilmiştir ve bu ayakların kapitone işlemeler ile kaplı olduğu görülmektedir. Takımda yer alan masa dikdörtgen prizmaya sahiptir.

Dior Koltuk Takımı

Dior Koltuk Takımı pek çok modelin aksine açık renk ile çevrelenmiştir. Beyazın sakinleştirici ruhunu üzerinde taşıyan bu ürün, altın renk geçişlerine yer vermiştir. Bu durum modeli, 2022 yılının ön plana çıkan koltuk takımlarına aday göstermektedir. Dior modelde yer alan koltuklar ve berjerlerde keskin geçişler bulunmaktadır. Takımın orta sehpası ile bütünüyle altın renk kullanılarak üretilmiştir. Bu takımı satın alarak dar alanlarınızın daha ferah görünmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir