Blog

Odalarınızda Severek Kullanacağınız Luxury Yatak Odası Takımları

Odalarınızda Severek Kullanacağınız Luxury Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımları bir evde özen gösterilmesi gereken mobilyalardır. Yatak odası takımı satın alınır iken odaların formatına, büyüklüğüne, rengine, döşemelerine dikkat edilmelidir. Ayrıca yatak odası takımını kullanacak olan kişilerin ne istediği de dikkate alınmalıdır. Kişisel beklentiler, uykuya dalma süresi ile bir arada değerlendirilmelidir. Eğer kişiler zor uykuya dalıyor iseler daha sade bir yatak odası takımı tercih edebilir. Sade takımlardan kasıt, mobilya genelinde tek bir rengin kullanılıyor olmasıdır. Tüm bunlara ek olarak yatak odanız için yeni eşya satın alacak iseniz 2022 kreasyonlarına da dikkat etmelisiniz. Güncel mobilya stilleri aşağıda derlenmiştir. Bu stillerden yararlanarak odalarınızı en ideal şekilde donatabilirsiniz.

Lotus Yatak Odası Takımı

Lotus Yatak Odası Takımı

Lotus Yatak Odası Takımı gri ile donatılmış mobilyaları içermektedir. Takım içerisinde Lotus komodin, Lotus şifonyer, Lotus gardırop ve Lotus karyolaya yer verilmektedir. Ürün keskin hatlara sahip olup kenar kısımlarında silver detaylar kullanılmıştır. Karyolanın tam orta hattından geçen çizgi de silver renktedir. Geniş ebatlara sahip olan bu takım, sizleri rahat ettirecek bir tarza sahiptir. Takımda yer alan kıyafet dolabının iç hacmi iki kişilik olarak tasarlanmıştır. Kıyafet dolabının dış kısmı ise boydan boya ayna ile kaplanmıştır. Hem şık hem de klasik anlayışlara yer verilen ürünü farklı odalarınızda kullanabilirsiniz. Ürün, uyku problemi yaşayan insanlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Truva Yatak Odası Takımı

Truva Yatak Odası Takımı beyaz renk ile kaplı mobilyaları içermektedir. Takım içerisinde yer alan bir adet boy aynası, kıyafet dolabına yapıştırılmış şekilde sizlere ulaşmaktadır. Takımda hem karyola hem de şifonyer “V” sembolü kullanılarak dizayn edilmiştir. Oldukça ergonomik bir tasarıma sahip olan bu yatak odası takımı sayesinde uykuya çok hızlı bir şekilde dalabileceksiniz. Takım, beyazın sade tonlarını fütüristik olarak canlandırmak amacı ile altın geçişlere ver vermiştir. Mobilyaların ayak tasarımları altın renk ile yapılmış ve kenar kısımlar altın ile çerçevelenmiştir. Eğer ki sade bir görünüm arzuluyor ve yatak odanızı daha geniş göstermek istiyor iseniz bu takımı tercih edebilirsiniz.

Bugatti Yatak Odası Takımı

Bugatti Yatak Odası Takımı ile aradığınız kapsamlı yatak odası mobilyalarına erişebilirsiniz. Takım içerisinde bir adet Bugatti şifonyer aynası, bir adet Bugatti boy aynası, bir adet Bugatti şifonyer, bir adet de Bugatti çamaşırlığa yer verilmiştir. Yatak odası takımında ayrıca bir adet geniş Bugatti karyola, bir adet Bugatti puf, bir adet Bugatti gardırop, bir adet Bugatti komodin yer almaktadır. Boz renk ile donatılmış olan takım üretilir iken rahat olması amaçlanmıştır. Bu takımı her boy odanızda rahatça kullanabilirsiniz.

Diamond Yatak Odası Takımı

Diamond Yatak Odası Takımı sayesinde zarafeti sadelik ile bir arada kullanabilirsiniz. Takımın karyolası oldukça geniş bir yapıda tasarlanmıştır. Takımda yer verilen yatak, sırt ve bel desteği ile ergonomik hale getirilmiştir. Ürünün beyaz tonları, gold geçişlerle bir arada kullanılmıştır. Üründe minimal çizgiler, çağın izlerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Karyolanın ayak kısımlarında hem beyaza hem de sarıya yer verilmiştir. Takımda yer alan komodinin çekmeceleri beyaz ile çevrelenmiştir. Komodinin üst kısmı ise mermer desenlerle donatılmıştır.

İstanbul Yatak Odası Takımı

İstanbul Yatak Odası Takımı

Estetik dokunuşları ile herkesi kendisine hayran bırakan İstanbul Yatak Odası Takımı yatak odalarınızı güzelleştirmek için üretilmiştir. Takım içerisinde yer alan her bir mobilya ekrunun sade tonları ile donatılmıştır. Takımda yer alan komodinler özel aydınlatma sistemleri kullanılarak dizayn edilmiştir. Komodinlerin ışıklandırması son derece otantik bir hava yaratmaktadır. Komodinlerde altın tutma kulplarına sahip birer adet çekme bulunmaktadır. Takım içerisinde yer alan kıyafet dolabı, 3 farklı alana sahiptir. Bu üç alan kapaklar ile kapatılmış ve altın renkler ile süslenmiştir.

Pianno Yatak Odası Takımı

Diğer yatak odası takımlarından çok daha sade bir tasarıma sahip olan Pianno Yatak Odası Takımı ile yatak odalarınızı iyi hale getirebilirsiniz. Özgün dokunuşları bünyesinde barındıran bu ürün, bir çekmeceye sahip komodin içermektedir. Takım içerisinde yer alan şifonyer 5 farklı çekmeceye sahiptir. Takımda yer alan her bir mobilya 2022 yılına uyum sağlaması açısından altın renkler ile donatılmıştır. Gardırobunda boy aynasına yer veren bu takım, sizleri kendine hayran bırakacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir