Blog

Avangart Yemek Odası Modelleri 2022

Avangart Yemek Odası Modelleri 2022

Kültürümüzde yemek odalarının önemi oldukça büyük olmakla beraber, hem klasik hem de Avangart tarzın birleştiği yemek odaları ihtişamlı ve lüks görüntü sevenlerin yıllardır favorilerinde kalmaya devam etmektedir. Yıllar geçse de gözde konumunu hala kaybetmeyecek olan Avangart yemek odaları, bu sektördeki onlarca yıllık tecrübesi ile mobilya devi olan firmamızın ürün listesi arasında yer almaktadır. Sayısız modeli ile her zevke ve bütçeye hitap etmesi, ürün çeşitliliğinin fazla olması da firmamızın çokça talep görmesine neden olur. Her biri farklı ürün içeriğe ve konsepte sahip olan modelleri için siz de siteyi detaylı bir biçime inceleyebilirsiniz.

Bianca Yemek Odası

Klasik detayların tamamının hakim olduğu, yumuşak rengi ile içinizi ısıtan ve kaliteli yapısı ile ömürlük kullanım sunan model site üzerinden satın alınabilmektedir. Model duvar ünitesi, konsol, masa ve sandalyeyle beraber satılmakta, uygun koltuk modeli seçildiğinde asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir odaya dönüşebilmektedir. Şık yemek odası tercihlerinin başında gelen Bianca, firmamızın da favorileri arasında yer almaktadır. Çiçekliği de bulunan takımın, her detayı uzun süre düşünülmüş ve daha sonra üretim aşamasına geçilmiştir.

Zümrüt Yemek Odası Modeli

Klasik tasarımların asaletine inananlar ve vazgeçmek istemeyenler için üretilmiş olan model, yeşil konsepti ile adeta göz kamaştırıyor. Lüks döşenmiş olan evlerinizde yer alabileceği gibi, önemli konukların ağırlanmış olduğu devlet daireleri ya da ihtişamlı görünüşü seven ev sahiplerinin misafir odalarında harika bir görüntüye imza atabilmektedir. TV ünitesinin de takıma dahil olduğu model, zarif döşenmiş zeytin dalı sembolleri ile gönlünüzü adeta fethetmeye aday! Konsolu, vitrini, şık ve işlevsel sandalyeleri ile Avangart tasarım sevenler, abartılı yemek odası modellerinin başında gelen Zümrüt modeli tercih edebilirler.

Beyaz Zümrüt Yemek Odası

Frenk model yemek odası sevenlerin bir defa görünce diğer modellere bakmadığı Beyaz Zümrüt, her bir detayı ince ince işlenmiş olmakla beraber, konsolu ve vitrini tam bir kültür ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Parlak beyaz detayının ön plana çıktığı ve özellikle lüks ve avangart tasarım sevenlerin aşık olduğu bu model, özellikle yeni evlenecek olan çiftlerin favorisi olmuş durumdadır! Çift aynalı yapısı ile konsolu ile de eşsiz bir tasarımın söz konusu olduğu, antika ya da çeyizlik eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz vitrin ise adeta bir şirinlik abidesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alesta Yemek Odası Modeli

Arabesk yemek odası ve avangart tasarımı beğenen ve mavi kendisi için bir tutku olmuş ev sahipleri için muhteşem bir konsept olan Alesta, kendinizi adeta bir sarayda hissetmenize imkan sağlayacak. Mavi ve gümüş detayların ön plana çıktığı, ince bezenmiş boncukları ile lüks bir görüntüye imza atan tasarım, koleksiyon ürünleri arasında yer alıyor. Yemek masası, sandalyeleri, konsol ve vitrini ile adeta bir bütün haline gelmiş olan model, ağır misafir ağılayacak olan ev sahiplerinin ya da büyük salonları bulunan kişilerin çoktan favorileri oldu bile!

Osmanlı Yemek Odası Modeli

Osmanlı Yemek Odası Modeli

İsminden almış olduğu heybet ile tasarlanan ve muhteşem bir koleksiyon modelinin ortaya çıkmış olduğu tasarım kesinlikle oldukça sağlam ve ömürlük bir model olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Tasarlanması sırasında son derece zaman alan ancak ortaya çıkan tasarımına firmamızın dahi aşık olmuş olduğu bu model, Osmanlı yemek odası tasarımına sahip olmak isteyenler için biçilmiş kaftan! Epoksi nitelikli muhteşem yemek masası ve TV ünitesi ile beraber, sarayınızdan asla çıkmak istemeyeceğinizin garantisini veririz.

Verona Yemek Odası Takımı

Kendinizi eşsiz İtalyan kültürü içerisinde hissedeceğiniz, ekru ve beyaz renklerinin hakim olduğu bu model, çokça talep alıyor. Yaklaşık 3 hafta gibi bir süre içerisinde hazırlanan ve Türkiye’nin 4 bir yanına teslimatın ücretsiz bir şekilde sağlanmış olduğu muhteşem takım, işlemeleri ile diğer birçok modelden de ayrılmaktadır. İşlemeli yemek odası takımı, vitrini, konsolu yemek masası ve oldukça iyi şekilde dizayn edilmiş olan koltukları ile evlerinizin baş köşesinde yer almak için hazırdır. Verona diğer modeller içinde Frenk şıklığına en yakın olan yemek odası takımları arasında yer almaktadır. Bu modeller dışında tercih edebileceğiniz onlarca farklı model firmamızın takımları arasında bulunmakta ve kolayca inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir