Blog

Avangart Yemek Odası Takımları 2022

Avangart Yemek Odası Takımları 2022

Avangart yemek odası takımı abartılı ve lüks görünümü seven kişiler üretilmektedir. Eşsiz detaylar ile bezenen ve adeta saraylarda kullanılmak için uygun hale getirilen bu takımlar, oldukça şık ve göz dolduran takımları içermektedir. Sektördeki yıllarca bulunan tecrübesi ile firmamız da hem klasik hem de avangart modellere ürün kataloğu içerisinde yer vermektedir. Klasik, modern lüks ve avangart modeller için her bütçeye uygun sayısız modeli bulabilmek mümkündür. Farklı renk seçenekleri ve desenler ile modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Armada Yemek Odası Takımı

Armada Yemek Odası Takımı

Ağır görünen lüks tasarımlara sahip olmak isteyenler için Armada, özel olarak üretilmiştir. Vitrini, saray tasarımlı koltukları, şeftali ve mor tonları ile özel olmak isteyenler Armada modeli tercih edebilmektedir. Ürünler doğrudan internet sitesi üzerinden satın alınabilmekle beraber, modellerimizi görmek için mağazalarımızı ziyaret etmeniz ve aynı zamanda firmamıza mail atarak da modellerimizin resimlerini ayrıca görmeniz mümkündür. Lüks yemek odası almak isteyenler ve herkeste olanları sevmeyenler için Armada, tercih edilebilecek başlıca modeller arasında yer alır. Vitrini ile antikalarınızı içine yerleştirmenize de imkan sağlamaktadır.

Carmina Yemek Odası Takımı

‘Eşsiz’ kelimesinin tam olarak karşılığı olarak sunabileceğimiz, tek bir detayının dahi tasarlanmasının uzun zaman aldığı bu model, kesinlikle bir koleksiyon ürünü olarak karşımıza çıkar. Özel tasarım yemek odası sahibi olmak isteyenler, gümüş ve mavinin kendine has ‘o’ tonu ile gönlünüzü fethetmekle kalmayacak, asla yanı başından ayrılmak istemeyeceğiniz bir model haline dönüşecektir. Carmina, tasarımı en uzun süren takımlardan birisi olmakla beraber, yemek masası son derece şık ve narin görünmektedir. Gümüşe çalan mavi tonu, misafirlerinizi estetik kaygısı olmadan çok şık bir şekilde karşılamanıza da imkan sağlayacaktır. Vitrin, konsol ve özel üretim olduğu için yatak odası ve koltuk takımı ile de beraber kullanarak tüm evinizi baştan yaratabileceğiniz bu model, çok sevilen bir koleksiyon haline gelmiştir.

Dior Yemek Odası Takımı

Mavi, beyaz ve altın renginin harmanlanarak oluşturulmuş olduğu model, hem oldukça Avangart bir model olarak karşımıza çıkarken, aynı zamanda oldukça zariftir. İsmi ile bağlantılı olarak Fransız yemek odası sevenler için şık bir tercih oluşturabilmektedir. Gold detayların eşsiz mavi rengi ile büyük bir uyum içerisinde olduğu model, 21 gün içerisinde hazırlanan ve Türkiye’de herhangi bir ile kolay bir şekilde ücretsiz teslimatın yapılabileceği modellerimiz arasında yer almaktadır. Konsol yemek masası ve vitrin, birçok yemek odası modelinde olduğu gibi bu modelde de konsept halinde sunulmaktadır.

Hira Yemek Odası Modeli

Sıcak ve işten bir görüntü ile misafirlerini ağırlamak isteyen, hem zarif hem de klasik duruşundan ödün vermek istemeyenler için Hira model yemek takımı nokta atışı bir tercih olacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Gold ve pembeye çalan detayların hakim olduğu model, yine aynı renklerde modellerin evimizin ana renk temalarını oluşturduğu durumlarda çok uyumlu olabilmektedir. Diğer modellerden farklı olarak duvar ünitesinin de yemek takımına dahil olduğu Hira yemek takımı, klasik modellerden birisi olmakla beraber oldukça şık ve ağır görünmektedir. Ağır yemek odası modelleri sevenler modeli inceleyebilir.

Huzur Yemek Odası Takımı

Huzur Yemek Odası Takımı

Mobilya üzerindeki işçiliğin oldukça fazla olduğu, mavi detayların ön plana çarptığı geniş konsolu ile birçok özel eşyanızı yerleştirebileceğiniz model, şık ve köşeli detaylar ile nazik bir vitrine sahip. Gold detayların yaprak şeklinde göz alıcı ancak zarif bir işçilikle tüm ürünlere yerleştirilmiş olduğu model, Avangart yemek masası ile de tam da istediğiniz model olmaya aday. Huzur dışında benzer ve farklı renklerde birçok takımın bulunduğu firmamız, aradığınız konsepte en yakın takımı sizler için sunmaktan onur duyacaktır.

Nida Mor Yemek Odası Takımı

Morun asaletini sevenler ve salonlarında bu renge yer vermek isteyenler için çok büyük bir keyif ile oluşturulmuş olan takım, gold detaylı mor ve gri sandalyeleri ile eşsiz dokunuşunu sağlamıştır. Masanın ağaç silüet ise bezenmiş cam detayları ise tek görüşte aşk yaşayabileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Konsol ve TV ünitesinin çok şık bir biçimde bütünleştiği model, en şık yemek odaları kategorisinin çok dikkat çeken parçalarından birisi olarak gözde olmaya aday!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir