Blog

Modern Yatak Odası Takımları ile Odalarınızda Yeniliğe Hazır Olun

Modern Yatak Odası Takımları ile Odalarınızda Yeniliğe Hazır Olun

Modern yatak odası takımları yatak odaları için vazgeçilmez parçalar arasındadır. Rahatlığı, huzuru ve güveni yatak odası takımında bulabilirsiniz. Konforu sayesinde sizlere omurga desteği sunan yataklar, dayanıklılığı ile sizleri uzun süre yalnız bırakmayan bazalar, geniş iç hacimleri ile adından söz ettiren şifonyerler modern yatak odası içerisinde yer almaktadır. Bu takımlarda ayrıca ayna, komodin ve kıyafet dolabı da bulunmaktadır. Bir yatak odası için ihtiyaç duyduğunuz tüm parçaları tek bir takım altında bulmak ister iseniz modern yatak odası takımını tercih edebilirsiniz. 2022 yılının önde gelen yenilikleri ile harmanlanmış özgün modeller aşağıda listelenmiştir. Listemizi inceleyerek evlerinizde aradığınız yatak odası dekorasyonunu kısa sürede ortaya çıkarabilirsiniz.

Matera Yatak Odası Takımı

Matera Yatak Odası Takımı

Geniş kıyafet dolabı, kullanıcılarına farklı olanaklar sunmaktadır. Geniş kıyafet dolabı sayesinde insanlar pek çok eşyasını tek bir çatı altında toplayabilmektedir. Bu dolaplar sayesinde yatak odası daha düzenli görünmektedir. Matera Modern Yatak Odası Takımı içerisinde yer alan kıyafet dolabı da geniş iç hacmine sahiptir. Dolapta kullanılan siyah ve beyaz renkler odanın geri kalan eşyalarında da bulunmaktadır. Tezatlıktan ortaya çıkan hoş görünüm şifonyer ve aynada da kendini göstermektedir. Takıma ait ayna beyaz çerçevesi ile sade bir görünüme sahiptir. Takımın şifonyerinde de genel olarak beyaz tonlardan yararlanılmıştır. Takıma ait baza, siyah tasarımı ile asil bir görünümü yansıtmaktadır. Takımı komodinlerinde ise sade ve beyaz bir dekor hâkimdir.

Art Beyaz Modern Yatak Odası Takımı

Eğer yatak odalarınız küçük ise ya da kuzeye bakıyor ise bu odalarınızda açık tonlar kullanmak oldukça faydalı olacaktır. Krem ve beyaz gibi açık tonlar üzerlerindeki ışığı yansıtarak odanızın daha aydınlık görünmesine neden olacaktır. Art Beyaz Modern Yatak Odası Takımı bu amaç ile tasarlanan mobilyaları içermektedir. Takımın mobilyalarında kullanılan açık renk, ruhunuzu dinlendirecek bir etkiye sahiptir. Sade bir dekorasyona sahip olan kıyafet dolabının ortasında ayna bulunmaktadır. Geniş yapılı bu dolap kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı düzenli olarak muhafaza etmektedir Modele ait komodin oldukça portatif bir tasarıma sahiptir. Komodinde tek çekmece bulunmaktadır. Modele ait komodinin üst kısmını sehpa gibi kullanabilir ve eşyalarınızı bu alana yerleştirebilirsiniz.

Alesta Yatak Odası Takımı

Modern bir havanın etkisi altında sizleri saracak bu takım hem geniş hem de dar yatak odalarınızda etkili bir dekor ortaya çıkaracaktır. Sade bir tasarıma ev sahipliği yapan Alesta Yatak Odası Takımı estetik kapak ve ayak tasarımları ile dikkat çekicidir. Takımın desensiz olacak tasarlanması, daha rahat uykuya dalabilmenizi sağlayacaktır. Takıma ait kıyafet dolabında 6 adet kapak bulunmaktadır. Bu kapakların ortasında kalan iki tanesi boy aynası ile kaplanmıştır.

Elena Modern Yatak Odası Takımı

Koyu renk bir yatak, beyaz renk iskelet ve açık renkler ile çevrelenen bu model evlerinizin baş tacı olmaya hazırdır. Modelin yüksek ayak yapısına sahip olmaması onu özel kılan bir detaydır. Elena Modern Yatak Odası Takımı içerisinde bulunan kıyafet dolabında keskin hatlar yer almaktadır. Dolabın ortasında boy aynası kullanılmış olup kenar kısımları açık renkler ile çevrelenmiştir. Aynı rengi komodinde de görmek mümkündür. Portatif bir yapıya sahip olan komodin, kullanışlı yapısı ve estetik tasarımı ile sizleri büyüleyecektir.

Aspendos Modern Yatak Odası Takımı

Aspendos Modern Yatak Odası Takımı

Beyazın sadeliği ruhunuzu besler iken aynı zamanda sizlere iyi bir dinlenme alanı oluşturacaktır. Bu nedenle beyaz oturma odalarından daha çok yatak odalarında kullanılmaktadır. Dinlenme alanı olarak kullanılan yatak odalarının sade olması uyku kalitenizi etkileyecek unsurlar arasındadır. Aspendos Modern Yatak Odası Takımı uyku kalitenize önem vermekte ve sade bir tasarımı benimsemektedir. Modelin kıyafet dolabından bazasına kadar her bir parçasında sade bir tasarım yer almaktadır. Bazanın başında chester tarzdan ilham alınarak güzel bir görünüm ortaya çıkarılmıştır. Kıyafet dolabının kapaklarında da estetik bir dekor yer almaktadır.

Navara Yatak Odası Takımı

Bazasının başlığında siyah bir tabaka barındıran bu ürün, ahşabın doğal görünümünü yatak odalarınıza taşımayı amaçlamaktadır. Ürünün her kısmında zarafet ve incelik göze çarpmaktadır. Navara Yatak Odası Takımı bazasının ayaklarındaki estetik tasarım göz alıcıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir